zamknij
Wybierz zaznaczone
Ranking atramentów

Atramenty

-268 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Atramenty

O nabojach i atramentach

Pióra kulkowe i wietrzne są synonimami klasy, elegancji i profesjonalizmu. Kojarzone jest z oficjalnymi spotkaniami, wyższym wykształceniem i nieco staroświeckim stylem. Pióro stanowi również doskonały pomysł na prezent wśród rodziny, znajomych i kolegów z pracy. Warto jednak pamiętać, że niezbędnym dodatkiem do piór są naboje i atramenty, które pozwalają na korzystanie z nich.

Naboje powinny być przygotowane z dużą precyzją i starannością, aby nie wylewały się i nie zniszczyły wnętrza pióra. Odpowiednia płynność tuszu znajdującego się w nich zapewnia najlepsze parametry pisania i wyrobienie własnego, niepowtarzalnego stylu. Naboje mają zwykle standardowe wymiary, które pasują do większości piór. Sprzedawane są w zestawach po kilka, a nawet kilkadziesiąt sztuk, co pozwala na oszczędzenie kilku złotych.

Atrament przeznaczony jest zwykle do stosowania w piórach z tłoczkowym systemem napełniania lub z konwerterem. Najwyższej jakości atrament pozwala cieszyć się długo ulubionym piórek i kształtować charakter pisma. Atrament powinien mieć odpowiednią konsystencję i być na tyle trwały, by po latach nie wyblaknąć. Atramenty dostępne są w różnych kolorach – czarnym, niebieskim, zielonym, czerwonym. Znaleźć można również wariacje na temat atramentu, np. atrament zmywalny lub znikający, widoczny jedynie po podświetleniu specjalną lampką.

Tagi kategorii: atramenty i Naboje
^
Cache: 0.0165 s. (IBM5-fcgi-2)