zamknij
Wybierz zaznaczone
Ranking podkładek na biurko

Podkładki na biurko

-120 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Podkładki na biurko

O podkładkach na biurko

By zabezpieczyć blat biurka przed zabrudzeniami oraz zarysowaniami najlepszym, a zarazem najtańszym rozwiązaniem, jest pokrycie go specjalną podkładką. Produkty tego rodzaju sprawdzą się szczególnie na biurkach młodszych domowników. Nie tylko ochronią je przed zniszczeniami, ale również zapobiegną przesuwaniu się kartek i zeszytów po ich powierzchniach.

Rodzaje podkładek na biurko

Podkładki na biurko nie tylko ochraniają mebel przed zniszczeniem, mogą również pełnić funkcję ozdobną lub edukacyjną. Producenci oferują wiele kolorów i wzorów podkładek, które można dobrać w zależności od potrzeb użytkownika danego mebla. Do gabinetu przydadzą się podkładki w stonowanych kolorach z wbudowanymi akcesoriami. Dzięki takiemu rozwiązaniu można mieć zawsze pod ręką kalkulator, linijkę, czy kalendarz. Przydatne również mogą okazać się przymocowane do podkładki przegródki, w których można umieszczać ważne notatki lub wizytówki. Dzieciom i młodzieży spodobają się kolorowe podkładki ze zdjęciami zwierząt lub z rysunkami przedstawiającymi ich ulubione postaci z bajek lub filmów.

By podkładki nie tylko ładnie wyglądały, ale również pomagały w nauce, warto jest pomyśleć o zakupie produktów z edukacyjnymi obrazkami. Będą one szczególnie pomocne dla dzieci podczas odrabiania lekcji. Dla młodszych pociech przydatne będą podkładki przedstawiające literki, cyferki lub tabliczkę mnożenia. Starszym dzieciom zakupić można produkty z rysunkiem mapy świata, Polski lub Europy, czy tablicy chemicznej.

Cena i producenci podkładek na biurko

Proste, kolorowe podkładki na biurko to wydatek rzędu kilku złotych. Natomiast rozbudowane podkładki zawierające dodatkowe akcesoria kosztują od 20 do nawet 200 zł.

Do producentów podkładek na biurko należą: Biurfol, Derform, Beniamin, Esselte.

Tagi kategorii: biurko na Podkładki, biurko na Podkładka
^
No-cache: 0.8257 s. (IBM5-fcgi-2)