zamknij
Wybierz zaznaczone

Papierośnice

-7 produktów
Dostosuj
Sortuj
Papierośnice

Papierośnice

O papierośnicach

Papierośnice są idealnym gadżetem który sprawia, iż zwykła, zwykła paczka na papierosy przestaje być praktyczna. Dodatkowo dzięki eleganckim, wyprofilowanym pojemniczkom, możliwe jest poręczne przechowywanie papierosów oraz uchronienie ich przed uszkodzeniami mechanicznymi. Decydując się na zakup papierośnic, warto zrobić porównanie ich cen. Przyczyni się to do zakupu atrakcyjnego cenowo produktu. Natomiast poznanie parametrów papierośnic pozwoli kupić te, które będą charakteryzowały się wysoką jakością.

W dużej mierze papierośnice traktowane są jako oryginalny dodatek, który jest obowiązkowym elementem garderoby stylowych osób. Dzięki płaskim kształtom oraz niewielkim rozmiarom, umożliwiają one przechowywanie papierosów bądź tytoniu, bez konieczności noszenia fabrycznych opakowań.

Papierośnice często kupowane są w ramach prezentu. Ze względu na ponadczasowość, uniwersalność oraz niezwykłą użyteczność stają się trafionym wyborem, który uszczęśliwia obdarowywane osoby.

Materiały, z których wykonane są papierośnice

Kupując papierośnicę warto wziąć pod uwagę to, z jakiego materiału została ona wykonana. To od trwałości wykorzystanego tworzywa zależy, przez jak długi okres czasu zachowa ono swój pierwotny kształt. Ważne, by wykorzystany materiał cechował się dobrą jakością oraz wytrzymałością, gdyż, ze względu na swoje przeznaczenie, papierośnice narażone są na ciągłą eksploatację. 

Najczęściej do produkcji papierośnic wykorzystuje się stal nierdzewną wzbogaconą o elementy skórzane. Często spotyka się również pojemniki, do produkcji których zastosowano drewno, aluminium, tworzywo sztuczne bądź skórę.

Rodzaj materiału, z którego wykonana jest oprawa papierośnic, ma szczególny wpływ na charakter tego akcesorium. Skórzane elementy sprawiają, iż papierośnice zyskują elegancki wygląd stylowego dodatku, który pasuje zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Osobom młodym poleca się mniej poważne papierośnice wykonane ze stali nierdzewnej bądź tworzywa sztucznego. Tego typu akcesoria zazwyczaj charakteryzują się umieszczoną na zewnętrznej części grafiką.

Konstruując papierośnice producenci biorą również pod uwagę wysublimowane preferencje kobiet. Możliwy jest wiec zakup papierośnic typowo damskich, które ozdobione różnego rodzaju błyskotkami, na przykład kryształkami bądź cyrkoniami. Papierośnice stylizowane są również na antyczne pojemniki, które dekorowane są za pomocą ornamentów bądź innych, charakterystycznych wzorów.

Ciekawą inicjatywą wiążącą się z posiadaniem papierośnicy jest możliwość ozdobienia jej według własnego uznania. Większość firm zajmujących się produkcją papierośnic, umożliwia swoim klientom możliwość wygrawerowania dedykacji bądź sentencji w dowolnym miejscu, na obudowie. Dzięki temu przedmiot staje się jeszcze bardziej spersonalizowany, a tym samym wyjątkowy.

Najważniejsze parametry papierośnic

Zakup papierośnicy wiąże się z możliwością przechowywania kliku bądź kilkunastu sztuk papierosów. W zależności od preferencji palacza, może ona pomieścić zarówno standardowej wielkości i grubości papierosy, jak i te w wersji slim. Ze względu na ergonomiczny kształt, papierośnice dobrze sprawdzają się podczas podróży – są poręczne i lekkie.

Niektóre modele papierośnic wyposażone są w dodatkową skrzyneczkę, która spełnia rolę wbudowanej zapalniczki. Jest to pomysłowe rozwiązanie, które ma na celu jeszcze bardziej zwiększyć użyteczność zwykłej papierośnicy.

Istotnym parametrem, który ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania papierośnic, jest rodzaj wbudowanego zamknięcia. Obecnie,większość akcesoriów charakteryzuje się wygodnym zamknięciem magnetycznym, które umożliwia precyzyjne domknięcie pojemniczka. Niektóre modele wyposażone są w mechanizm zatrzaskowy, który jest równie skuteczny, jak w przypadku zamka magnetycznego.

Ceny i producenci papierośnic

Kupując papierośnice warto zapoznać się z oceną ich jakości. Aby jakość szła w parze z odpowiednią ceną, należy zorientować się w najważniejszych parametrach, które mają bezpośrednie przełożenie na użyteczność danego produktu.

Do wyrobu najdroższych papierośnic, producenci wykorzystują materiały najwyższej jakości. Kupując akcesoria z górnej póki, należy liczyć się z ich wysoką ceną. Średnia cena papierośnic, które wykonane są z najlepszych gatunkowo tworzyw, jest równa 200 złotych. W przypadku tańszych, bardziej spopularyzowanych produktów, ich ceny mogą wynosić 10 złotych.

Wśród najbardziej popularnych producentów zajmujących się wytwarzaniem papierośnic wyróżnia się takie firmy jak: ArtMagic, Mowatex bądź Cool.

Tagi kategorii: Papierośnice, papierośnica
^
No-cache: 0.554 s. (IBM5-fcgi-1)