zamknij
Pokaż tylko
Wybierz zaznaczone
Ranking pistoletów zabawkowych

Pistolety zabawkowe

-265 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Pistolety zabawkowe

O pistoletach dla dzieci

Większość małych chłopców przynajmniej przez jakiś czas chciała być żołnierzami. Dlatego też tak popularne są wszystkie zabawki militarne, w tym pistolety dla dzieci. Wybrane modele po naciśnięciu spustu mogą tylko emitować dźwięk i światło lub też wyrzucać strzałki, kulki, gumki czy wodę. Wybór konkretnego pistoletu dla dzieci zależy więc głównie od preferencji rodziców i dzieci. Na jego dokonanie powinny mieć jednak wpływ także porównanie cen pistoletów oraz jakość wykonania tych produktów.

Pistolety dla dzieci – materiały, rodzaje

Materiały, z których najczęściej wykonuje się pistolety dla dzieci, to różnego rodzaju tworzywa sztuczne. O ich wykorzystaniu decyduje to, że są one lekkie, wytrzymałe i łatwe w nadawaniu im odpowiedniego kształtu oraz kolorów. Dodatkowo plastik i produkty do niego podobne są tanie, co gwarantuje możliwie niskie ceny pistoletów.

Jak wspomniano wyżej, nie wszystkie pistolety dla dzieci realnie strzelają. Jeśli jednak już to robią, to z ich luf mogą wylatywać małe, plastikowe kulki, strzałki, niewielkie piłeczki, dyski czy gumki. Inne modele wytwarzają dźwięk za pomocą kapiszonów, w pozostałych dźwięk i światło wytwarzane jest dzięki zasilaniu bateryjnemu. Osobna grupa to natomiast pistolety dla dzieci imitujące pełnowymiarową broń, zwłaszcza tę używaną przez piratów.

Robiąc porównanie cen pistoletów dla dzieci dochodzi się do wniosku, że tego typu zabawki nie muszą być wcale drogie. Najtańsze z nich można bowiem kupić już od kilku złotych. Z kolei za modele duże, posiadające kilka ciekawych funkcjonalności, trzeba będzie zapłacić nawet prawie dwieście złotych. W tych zakresach cenowych dostępne są pistolety dla dzieci stworzone przez takie firmy jak: Artyk, Edison, Hasbro, Mattel, WowWee, Cobi, Dumel, Interkobo, MalPlay, Simba czy Bruder.

Tagi kategorii: dla dzieci Pistolety, dla dziecka pistolet, dla dzieci pistolet
^
Cache: 0.0188 s. (IBM5-fcgi-1)