Torebki dla dzieci
zamknij
Pokaż tylko
Wybierz zaznaczone
Ranking torebek dla dzieci

Torebki dla dzieci

-1 264 produkty
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne
Torebki dla dzieci

Torebki dla dzieci

O torebkach i torbach dla dzieci

Dziecięce torby i torebki to akcesoria, w których dzieci mogą przechowywać swoje skarby. Z ich pomocą małe smyki nie tylko urozmaicą swoją zabawę, ale również nauczą się samodzielności oraz odpowiedzialności za własne rzeczy. W ofertach producentów znajdują się różne modele produktów przygotowanych specjalnie dla dzieci, jak kuferki, torby i torebki sportowe, worki, czy teczki. Duży wybór rodzajów oraz różnorodne wykonanie sprawi, że każda dziewczynka czy chłopiec będzie w stanie znaleźć wymarzoną torbę.

O czym należy pamiętać wybierając torby i torebki dla dzieci

Podejmując decyzję o zakupie akcesoriów dla dziecka warto jest sugerować się jego zainteresowaniami oraz upodobaniami. By torebki i torby spełniały swoje funkcje muszą być odpowiednio dobrane do jego wieku i charakteru. W ofertach sklepów jest wiele produktów z popularnymi wzorami oraz motywami z bajek czy filmów dla dzieci. Wśród nich można znaleźć: Hello Kitty, Frozen, Violetta, Minionki, Spiderman, Star Wars.

Wybierając torebkę dla dziecka warto zwrócić uwagę na sposób jej noszenia. Najpopularniejsze modele posiadają krótkie uchwyty lub długie paski przeznaczone do noszenia torby na ramieniu. Należy również pamiętać, że torebka powinna być dopasowana do wieku dziecka. Maluchy zadowolą się prostą, kolorową torebką, która przykuje ich uwagę i rozbudzi wyobraźnię. Starszym dzieciom natomiast spodobają się bardziej rozbudowane akcesoria, posiadające wiele kieszonek i przegródek. Dobrym pomysłem jest również zwrócenie uwagi na produkty uzupełniające torebkę. Utrzymane w podobnej stylistyce portfele czy saszetki umożliwią pociechom dokładniejszą segregację pakowanych rzeczy i nauczą utrzymywania porządku.

Innymi kryteriami należy się kierować podczas dokonywania wyboru torebek i toreb użytkowych, przeznaczonych do noszenia ciężkich rzeczy. Do tego rodzaju produktów zaliczyć można torby do szkoły, czy podręczne torby podróżne dla dziecka. Muszą one być większe i bardziej wytrzymałe niż zwykłe torebki służące do zabawy. Dobrze jest ocenić ich funkcjonalność oraz solidność wykonania. Wybierając torby do przewieszenia przez ramię należy pamiętać, by zakupić produkt, którego pasek będzie miał minimum 4 centymetry szerokości. Zapobiegnie to zranieniu i ocieraniu ramienia małego użytkownika. Warto również wybrać model ze wzmacnianym dnem, które usztywni torbę i sprawi, że będzie ona wygodniejsza.

Ceny i producenci toreb i torebek dla dzieci

Ceny torebek i toreb dla dzieci uzależnione są od ich jakości i sposobu wykonania. Najmniejsze, proste produkty można zakupić już za kilka złotych. Najwięcej zapłacić trzeba za duże, sportowe torebki wykonane z dobrej jakości materiałów. Ich cena oscyluje w granicy 300 – 500 złotych.

Do producentów torebek i toreb dla dzieci należą: Derform, Hama, LASSIG, Paso, Starpak.

Tagi kategorii: dla dzieci i Torby torebki, dziecięce torebki, dla dzieci torebki
^
No-cache: 0.4746 s. (IBM5-fcgi-2)