zamknij
Wybierz miasto
Wybierz zaznaczone
Ranking ciężarków do obrusów

Ciężarki do obrusów

-27 produktów
Filtruj
Sortuj

Ciężarki do obrusów

O ciężarkach do obrusów

Ciężarki do obrusów, znane też jako obciążniki do obrusów lub klipsy obrusowe, to niewielkie gadżety, dzięki którym obrus nie zsunie się ze stołu na żadną ze stron. W ten sposób wszystkie talerze i inne naczynia będą stale na swoim miejscu, bez możliwości nieplanowanego upadku na podłogę. Co więcej, ciężarki do obrusów to gadżety bardzo ciekawe wizualnie, wzbogacają więc dekoracyjność nakrycia stołowego. Ale które z nich najlepiej kupić? Których ocena jakości będzie odpowiednia do potrzeb danego użytkownika? Pomocą w odpowiedzi na te kwestie będzie porównanie cen i parametrów ciężarków do obrusów.

Różne wzory ciężarków do obrusów

Ciężarki do obrusów sprzedawane są najczęściej w paczkach po cztery sztuki, co pozwala na zawieszenie ich na czterech przeciwległych rogach stołu. Za odpowiednie trzymanie się ich na obrusie odpowiadają klipsy często przypominające żabki obecne przy karniszach. Siła ich uchwytu jest duża, nie ma więc obaw o niekontrolowane odczepienie się.

W zależności od sytuacji i typu nakrycia stołowego kupić można różne rodzaje ciężarków do obrusów. W kuchniach, w których obrus jest codziennym wyposażeniem, zainwestować można w ciężarki do obrusów przypominające owoce czy małe zwierzęta morskie (raki, koniki morskie, rozgwiazdy etc.). W trakcie oficjalnych obiadów, podczas których na stole znajduje się elegancka zastawa i wyszukane dekoracje, lepiej jednak użyć designerskich ciężarków do obrusu, przypominających łezki czy mających formę niewielkich krążków.

Ceny ciężarków do obrusów nie muszą wynosić dużo. Najprostsze ich modele można bowiem kupić za 10 zł i mniej za komplet. Sporo droższe będą od nich ciężarki do obrusów wykonane ze stali szlachetnej najwyższej jakości. Za te produkty zapłaci się nawet prawie 200 zł za komplet. Produkcją ciężarków do obrusów zajmują się między innymi firmy: Blomus, Hendi, Tescoma, Fackelmann, Swift, Poliflame, Alessi i Nuance.

Tagi kategorii: Ciężarki do obrusów, ciężarek do obrusu, ciżarki do obrusu
^
No-cache: 0.5926 s. (IBM5-fcgi-2)