zamknij
Pokaż tylko
Wybierz zaznaczone
Ranking dozowników do oliwy i octu

Dozowniki do oliwy i octu

-307 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Dozowniki do oliwy i octu

O dozownikach do oliwy i octu

Na każdym stole oprócz solniczki i pieprzniczki powinny stać dozowniki do oliwy i octu. Dzięki tym produktom łatwo można doprawić wiele potraw, nadając im dużo wyrazistszy smak, a podawanie ich w większych opakowaniach nie wygląda zbyt elegancko. Różne rodzaje dozowników do oliwy i octu mają jednak różną ocenę jakości. Zakup których z nich okaże się najlepiej dopasowany do potrzeb poszczególnych użytkowników?

Nowoczesne i tradycyjne dozowniki do oliwy i octu

Dozowniki do oliwy i octu dzielą się na tradycyjne dzbanuszki mające różnorodne formy oraz na nowoczesne spryskiwacze do octu. Oba typy wykonywane są z takich materiałów jak szkło (najczęściej), stal nierdzewna (chromowana bądź polerowana) oraz ceramika. Niejednokrotnie tworzywa te łączone są ze sobą w jednym produkcie, którego wybrane elementy mogą być także wykonane z plastiku czy silikonu.

Do dozowników do oliwy i octu często dodawane są także specjalne podstawki ułatwiające ich przenoszenie i chroniące stół przed zabrudzeniem go kroplami płynu spływającymi po pojemniku. Na podstawkach tych niejednokrotnie znajduje się także specjalne miejsce przeznaczone na solniczkę, pieprzniczkę, wykałaczki czy serwetki. Robiąc nawet pobieżne porównanie cen szybko dojdzie się do wniosku, że ceny dozowników do oliwy o octu zaczynają się od niespełna 10 zł za sztukę, a kończą na kilkuset złotych za zestaw. W tych granicach cenowych dostanie się produkty takich marek jak: Nuova R2S, WMF, Alessi, Omada Home Colours, Berghoff, Bodum, Cuispiro, Dekoria, Lurch, tescoma i wiele innych.

Tagi kategorii: do Dozowniki i octu oliwy, do dozownik oliwy, do dozownik octu
^
No-cache: 0.8794 s. (IBM5-fcgi-1)