zamknij
Producent
Wybierz zaznaczone

Drylownice

-38 produktów
Filtruj
Sortuj

Drylownice

O drylownikach i wykrawaczach

Jeśli chce się nadać potrawie określony kształt lub na przykład szybko pozbyć się pestek z owoców, warto kupić drylowniki i wykrawacze. Te niewielkie akcesoria kuchenne są wyjątkowo przydatne, znacznie ułatwiając gotowanie czy pieczenie. Ale które z nich najlepiej kupić? Jakie rodzaje drylowników i wykrawaczy dostępne są w sprzedaży? Oczywiście można postawić na urządzenia cechujące się sporą uniwersalnością, jednak większą pomocą okażą się bardziej specjalistyczne drylowniki i wykrawacze.

Najnowsze drylowniki i wykrawacze do każdej kuchni

Lista produktów zaliczanych do drylowników i wykrawaczy jest dość długa. Warto jednak wspomnieć chociażby o podstawowych rodzajach tych sprzętów, w tym o okrągłych wykrawaczach do ravioli, wykrawaczach do muffinów, drylownicach do jabłek, radełkach do wykrawania ciastek, drylownicach do wiśni, wykrawaczach ananasów, zaciskaczach do pierogów, wykrawaczach do melona, wykrawaczach do ananasa czy wycinaczach do szypułek truskawek.

W ramach bogatej oferty drylowników i wykrawaczy kupi się także krajacze do pomidorów, wykrawacze do grejpfrutów, krajalnice do cebuli, wykrawacze do masła, drylowniki do papryki, wykrawacze do awokado, noże dekoracyjne do cytrusów i wiele innych. Ich ceny wahają się od kilku złotych do około 100 zł. Drylowniki i wykrawacze znajdują się w ofertach takich producentów jak: Contacto, Fackelmann, Silit, Tescoma, Vacu Vin, Berghoff, Fissler, Gefu, Lurch, Stalgast czy Triangle.

Tagi kategorii: drylownik, drylowniki, drylownice
^
No-cache: 1.0231 s. (IBM5-fcgi-2)