zamknij
Wybierz zaznaczone
Ranking gąbkek do naczyń

Gąbki do naczyń

-362 produkty
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Gąbki do naczyń

O gąbkach, szczotkach i zmywakach do naczyń

Każdy dom, mieszkanie czy nawet biuro potrzebują, by kupić do nich gąbki, szczotki i zmywaki do naczyń. Dzięki nim tak po przygotowaniu wystawnego obiadu czy wypiciu filiżanki herbaty można szybko wyczyścić talerze, sztućce, kubki, garnki etc. Co więcej, gąbki, szczotki i zmywaki do naczyń przydadzą się nawet właścicielom zmywarek, gdyż włączanie tych sprzętów w sytuacji, gdy do umycia jest tylko kilka sztuk naczyń, jest zdecydowanie nieekonomiczne. Kupując te akcesoria do sprzątania ręcznego zaleca się przejrzenie ich rodzajów i porównanie cen, dzięki czemu łatwiej wybierze się najodpowiedniejsze z nich.

Rodzaje gąbek, szczotek i zmywaków do naczyń

Wydawać by się mogło, że gąbki, szczotki i zmywaki do naczyń to dość jednolita grupa produktów. Nic bardziej mylnego. Kupując szczotki spotka się bowiem takie ich rodzaje jak chociażby: szczotki do czyszczenia karafek, szczotki do mycia butelek, szczotki do mycia warzyw (w tym ich wersje zakładane na palec), szczotki kręcone do wąskich przepływów, szczotki z pompką (dozownikiem płynu), szczotki giętkie do czyszczenia szklanek, szczotki do szorowania noży czy szczotki do mycia pieczarek.

Wśród gąbek i zmywaków spotka się natomiast druciaki (metalowe i plastikowe), zmywaki typu gąbka (proste i profilowane), zmywaki do teflonu, myjki do termosów, gąbki do usuwania plam czy ściereczki z mikrofibry. Porównując ceny gąbek, szczotek i zmywaków do naczyń da się zauważyć, że produkty te kosztują od złotówki za sztukę do ponad 100 zł za sztukę. Z kolei popularni producenci, którzy działają w tej branży, to między innymi: Fackelmann, Vileda, Chef'n, Gefu, Koziol, Stella Pack, Tescoma, WMF i Vileda.

Tagi kategorii: do naczyń szczotka, do naczyń zmywaki, do naczyń zmywak
^
Cache: 0.0166 s. (IBM5-fcgi-2)