zamknij
Wybierz miasto
Wybierz zaznaczone
Ranking garderób do przedpokoju

Garderoby do przedpokoju

-121 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Garderoby do przedpokoju

O garderobach do przedpokoju

Przedpokój to miejsce reprezentacyjne w każdym domu czy mieszkaniu, ponieważ to ono jest pierwszym, jakie oglądają przychodzący goście. Z drugiej jednak strony to miejsce, które ma służyć domownikom na co dzień, dlatego też musi się wyróżniać funkcjonalnością – aby można było się wygodnie rozebrać czy ubrać oraz pochować ubrania wierzchnie.

Z czego składają się zestawy do przedpokoju?

Większy przedpokój daje też więcej możliwości aranżacyjnych i pod względem jego wyposażenia. Jednak w przeważającej ilości mieszkań przedpokój to niewielkie, często też bardzo nieustawne wnętrze. Podstawą w przedpokoju są wieszak na okrycia wierzchnie oraz szafka na buty. Wieszak najlepiej z półką na czapki i szaliki, a szafka na buty z poduszką do siedzenia, aby można było wygodnie zakładać i zdejmować obuwie.

Jeśli wielkość przedpokoju na to pozwala można pokusić się o zestaw z szafą. Gotowe zestawy do przedpokoju z szafą, są najczęściej tak skonstruowane, że obok szafy jedno- lub dwudrzwiowej zamocowane jest lustro, wieszak oraz szafka na buty. Jeśli jednak nie posiadamy w domu płaszczy, możemy zastanowić się nad zestawem z mniejszą szafką na kurtki zamiast dużej, pełnowymiarowej szafy. Najlepiej wyglądają w przedpokoju zestawy lekkie, ażurowe, z elementami o zróżnicowanych wymiarach czy głębokościach, niż jednolite powierzchnie – płaszczyzny szaf czy szafek.

Nieodzownym elementem wyposażenia przedpokoju jest duże lustro, w którym możemy zobaczyć całą naszą sylwetkę. Często jest to jedyne tak duże lustro w domu, dlatego warto znaleźć na nie miejsce w przedpokoju, abyśmy mogli rzucić okiem na swój wygląd tuż przed wyjściem z domu. Wybierając zestaw mebli do przedpokoju należy też pamiętać o miejscu na akcesoria do obuwia, a także miejscu do odkładania kluczy czy torebki damskiej. Na klucze najlepiej nadaje się specjalna szafka na klucze lub wieszaczek, a na odłożenie torebki – niewielki stoliczek, półka czy konsola.

Co jeszcze przyda się w przedpokoju?

Zestawy mebli do przedpokoju mogą zawierać również parasolniki, które zabezpieczają przed zmoczeniem podłogi przedpokoju wtedy, gdy za oknem pada deszcz, a domownik lub gość przychodzi do domu z mokrą parasolką. Stojaki na parasole mają różne formy i wymiary, zawsze jednak muszą być wyposażone w podstawkę, która zbiera wodę.

Nie zapomnij o stylu

Planując zakup zestawu mebli do przedpokoju nie możemy zapominać także o jego estetyce, co może się zdarzyć gdy analizujemy takie meble pod kątem funkcjonalności. Zestawy do przedpokoju są produkowane w przeróżnych stylach i z różnych materiałów. Kolorystyka mebli jest również mocno zróżnicowana – dostaniemy zestawy białe, w kolorze naturalnego drewna, wenge, kolorowe, zarówno w macie, jak i połysku. Mogą mieć prostą konstrukcję, jak również mocno ozdobne detale.

Tagi kategorii: do przedpokoju Zestawy, aranzacja przedpokoj, do przedpokoju zestaw
^
Cache: 0.0148 s. (IBM5-fcgi-1)