zamknij
Kolor
Pokaż tylko
Wybierz zaznaczone
Ranking koszy łazienkowych

Kosze łazienkowe

-742 produkty
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne
Kosze łazienkowe

Kosze łazienkowe

O koszach łazienkowych

Kosze łazienkowe mogą pełnić różnorodne funkcje. Niektóre z nich służą do zbierania brudnej odzieży, w innych można przechowywać detergenty, kosmetyki czy inne akcesoria łazienkowe – wszystko zależy od materiału, z którego są wykonane, oraz od wymiarów. Wybierając odpowiedni model warto wziąć pod uwagę także kolorystykę i ogólną stylistykę danego kosza, dopasowując je do wystroju pomieszczenia.

Kosze łazienkowe – jak wybrać najlepsze modele?

Popularne kosze łazienkowe to te na bieliznę. Najczęściej produkuje się je z PCV, choć spotykane są także modele z rattanu i technorattanu, wikliny czy innego drewna. Zazwyczaj mają one formę sześcianu. Niektóre z nich w środku wykładane są bawełnianą tkaniną, która pochłania część zapachów brudnej odzieży. Rozmiar takiego kosza należy dopasować do ilości miejsca posiadanego w łazience oraz do wielkości rodziny.

Mniejsze kosze łazienkowe mogą mieć bardziej zróżnicowane kształty – od prostokątnych, poprzez kwadratowe, owalne czy okrągłe, na zupełnie nieregularnych formach kończąc. Są one dostępne w wersjach z rączkami lub bez, wybrane modele posiadają także przykrywki. Firmy, które na co dzień zajmują się produkcją koszów łazienkowych, to między innymi: Aquanova, Brabantia, Curver, Alessi, Aqualine, Blomus, Koziol, Skagerak, Villeroy&Boch. Ceny ich produktów wynoszą średnio od mniej niż 10 zł do nieco ponad 1 000 zł.

 

Tagi kategorii: kosz na ubrania, bielizna brudna kosz, brudne kosz ubrania
^
Cache: 0.0174 s. (IBM5-fcgi-1)