zamknij
Kolor
Pokaż tylko
Wybierz zaznaczone
Ranking koszy na śmieci

Kosze na śmieci

-2 095 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Kosze na śmieci

O koszach na śmieci

Dom czy biuro bez kosza na śmieci znacznie traci na swojej funkcjonalności. Te niepozorne przedmioty bardzo pomagają bowiem w zachowaniu codziennej czystości i porządku pomieszczeń. Kupując kosze na śmieci należy przeanalizować to, jak dużą liczbę odpadków będzie się do nich wyrzucało. Od tego zależą wymiary kupowanych pojemników i ich funkcjonalności (obecność pokrywki, otwieranie automatyczne etc.). Z kolei decyzja o wyglądzie kosza na śmieci powinna być podjęta pod kątem miejsca, w którym będzie on ustawiony. Przy zakupie ważne są też ceny, które można przeanalizować robiąc porównanie cen koszów na śmieci.

Jakie kosze na śmieci można kupić?

Kosze na śmieci, które są przeznaczone do domu, mają zazwyczaj sporą pojemność, wynoszącą kilkadziesiąt czy nawet ponad 100 l. Wynika to z tego, że wrzucane są do nich odpadki pochodzące z całego mieszkania. Zdecydowanie mniejsze mogą być biurowe kosze na śmieci, dedykowane głównie makulaturze i innym drobnym resztkom. Prawie zawsze mają one pokrywkę otwieraną za pomocą nożnego lub obrotowego mechanizmu. Najmniejsze są natomiast kosze na śmieci, które stawia się w łazienkach lub na biurkach. Do nich to wrzuca się jedynie odpadki higieniczne, takie jak waciki, czy drobne śmieci powstałe podczas pracy przy biurku.

Małe, biurkowe czy łazienkowe kosze na śmieci kupi się za zaledwie kilka złotych. Ich pojemność wynosi zaledwie kilka litrów, co przekłada się na niewielkie wymiary. Najdroższe kosze na śmieci to wersje uliczne czy duże kubły na odpady wyposażone niekiedy w popielniczki. Mogą one kosztować po kilka tysięcy złotych za sztukę. W branży koszów na śmieci działają tacy producenci jak: Authentics, Brabantia, Curver, Meliconi, Blomus, Esselte, Franke, Koziol, Merida, Weber czy Stella Pack.

Tagi kategorii: Kosze na śmieci, kosz na śmieci, do kosz śmieci
^
Cache: 0.014 s. (IBM5-fcgi-2)