zamknij
Ranking lampek biurkowych

Lampki biurkowe

-4 577 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Lampki biurkowe

O lampkach biurkowych

Lampki biurkowe to przedmioty, które przydadzą się nie tylko uczniom. Równie pomocne będą one małym dzieciom, które lubią rysować czy składać modele różnych przedmiotów, a także osobom dorosłym często pracującym wieczorem przy biurku. Lampki biurkowe są też wykorzystywane jako niewielkie źródło światła przeznaczone dla maluchów, które boją się zasypiania w ciemności. Te różne zastosowania sprawiają, że różnorodne są same lampki biurkowe. I chodzi tu tak o ich design, jak i wymiary czy moc oświetleniową. Na jaki więc model zdecydować się podczas zakupu?

Funkcjonalne lampy biurkowe

Wśród lampek biurkowych znajdują się modele zapalane w różny sposób. Może się to odbywać za pomocą włącznika umieszczonego na kablu, przycisku zlokalizowanego w konstrukcji samej lampy, a także poprzez dotknięcie obudowy czy nawet klaśnięcie w jej pobliżu, co znacznie upraszcza włączanie urządzenia. Niemal każda z tych odmian występuje tak w wersji stojącej, jak i przyczepianej do biurka za pomocą specjalnego klipsa.

Źródłami światła w lampkach biurkowych są żarówki różnego typu. Mogą być to tradycyjne żarówki wolframowe, żarówki halogenowe, świetlówki kompaktowe lub żarówki LED, które mają najdłuższą spośród wszystkich wymienionych rodzajów żywotność. Jeśli zaś chodzi o design lampek biurowych, dopasowywany on jest do konkretnych typów użytkowników. Najmłodszym dedykowane są lampki biurkowe z motywami zwierzątek bądź bajkowych postaci. Nastolatki docenią kolorowe lampki biurkowe, które mają nowoczesne wzornictwo bądź nadruki nawiązujące do ich idoli. Do biur natomiast przeznaczone są proste lampki biurkowe o jednolitych barwach i prostych kształtach.

Z porównania cen lampek biurkowych wynika, że koszt związany z ich zakupem wynosi od kilkunastu złotych do ponad 3 000 zł. Producenci lampek biurkowych to natomiast: Globo Lighting, Italux, Kanlux, Nowodvorski, Eglo, Leitmotiv, Lampgustaf, Lumina, Markslojd, Massive, Paulmann, Philips, Spotlight czy Spotline.

Tagi kategorii: biurkowe Lampki, biurkowa lampka, biurko lampka na
^
No-cache: 0.9419 s. (IBM5-fcgi-1)