zamknij
Wybierz zaznaczone

Łyżki do makaronu

-113 produkty
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Łyżki do makaronu

O łyżkach do makaronu

Makaron zwłaszcza długi ma tendencję do zsuwania się z łyżki, którą chce się go nabrać. Problem ten zlikwiduje odpowiedni przyrząd. Łyżka do makaronu ze specjalnymi zębami w szybki i prosty sposób umożliwi nabranie porcji klusek. Warto więc zdecydować się na zakup łyżki tego typu. Wcześniej jednak dobrze jest zrobić porównanie cen i ofert poszczególnych producentów łyżek do makaronu.

Jaką łyżkę do makaronu kupić?

W sklepach dostanie się łyżki wykonane ze stali nierdzewnej, nylonu, gumy, plastiku lub silikonu. Dzięki temu powierzchnia przedmiotów nie rdzewieje, nie ściera się ani nie ślizga. W tym ostatnim pomagają też ergonomiczny uchwyt oraz specjalne wypustki na rączce. Na końcu łyżki do makaronu powinien znaleźć się również haczyk lub oczko umożliwiające jej powieszenie. Tego typu przedmiot nie może rówież być trudny w czyszczeniu. Najlepiej, aby można było go myć w zmywarce.

Na rynku znajdzie się wiele producentów i modeli łyżek do makaronu. Wybór nie powinien więc sprawić najmniejszego kłopotu. Znanymi twórcami tych przedmiotów są między innymi Cuisipro, Silit, Kinghoff lub Tadar. Ceny łyżek do makronu wynoszą od 2,50 zł do około 170 zł za sztukę.

Tagi kategorii: do Łyżki makaronu, do łyżka makaronu
^
No-cache: 0.9351 s. (IBM5-fcgi-1)