zamknij
Pokaż tylko
Wybierz zaznaczone
Ranking miarek kuchennych

Miarki kuchenne

-236 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Miarki kuchenne

O miarkach kuchennych

Miarki kuchenne przydadzą się wszystkim tym, którzy lubią gotować lub piec. Dzięki nim bowiem szybko odmierzy się pożądaną ilość składników sypkich lub płynnych, a także na przykład makaronu spaghetti. Kupując miarki kuchenne można wybierać spośród różnych ich form i pojemności. Zróżnicowane są także materiały, z których się je wykonuje. Przyjrzenie się tym parametrom oraz cenom zapewni dobry zakup na długie lata.

Typy miarek kuchennych

Miarki kuchenne mają różne formy. Najmniejsze z nich przyjmują kształty kompletów łyżek o różnej pojemności. Nieco większe są łopatki do nabierania i odmierzania produktów sypkich. Jeszcze większą ilość składników odmierzy się dzięki przezroczystym pojemnikom z podziałką, które dla wygody użytkowania mogą posiadać ucho i przykrywkę. Największą pojemność mają natomiast miski kuchenne, na których również umieszcza się podziałki.

Miarki kuchenne można podzielić również ze względu na materiał, z którego zostały wykonane. Najczęściej jest nim plastik, choć kupić można także miarki kuchenne plastikowe, szklane, silikonowe czy metalowe. Ceny miarek kuchennych wahają się od 3-5 zł do 200-300 zł. Ich wysokość zależna jest od pojemności miarki i materiału użytego do jej wykonania. Firmy produkujące miarki kuchenne to między innymi: Bodum, Contacto, Cuispiro, Tescoma, Alessi, Chefn, Fackelmann, Kuchenprofi, Silikomart czy Sagaform.

Tagi kategorii: kuchenne Miarki, kuchenna miarka
^
No-cache: 0.7837 s. (IBM5-fcgi-2)