zamknij
Pokaż tylko
Wybierz zaznaczone
Ranking misek do sprzątania

Miski do sprzątania

-124 produkty
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Miski do sprzątania

O miskach

Planując domowe porządki czy chcąc przygotować pyszne ciasto warto zaopatrzyć się w nowoczesne miski. Mogą być one bardzo małe albo wyjątkowo duże, z uchwytami bądź bez nich. Do wyboru są też miski stalowe i plastikowe. Kupić je można w niemal każdym sklepie z artykułami gospodarstwa domowego, a także w internetowych punktach sprzedaży. Wybór modeli misek jest ogromny, które więc z nich najlepiej sprawdzą się w danym domu czy mieszkaniu?

Miski – produkty niezbędne niemal każdemu

Miski o dużych wymiarach i pojemnościach sięgających kilkudziesięciu litrów przeznaczone są między innymi do przenoszenia wypranych ubrań oraz do wykonywania prania ręcznego. Najczęściej są one prostokątne, choć kupić można także rodzaje owalne czy okrągłe. Rzeczą podnoszącą komfort użytkowania są antypoślizgowe uchwyty. Dzięki nim nawet chwytając miskę mokrymi dłońmi nie wypadnie ona z rąk.

Mniejsze, kilkunasto- bądź kilkulitrowe miski przeznaczone są głównie do wykonywania prac kuchennych i domowych porządków. Z ich pomocą wymiesza się składniki na ciasto czy przygotuje sałatkę. Małe miski są też idealne do przechowywania różnorodnych artykułów spożywczych.

Porównanie cen misek pozwala stwierdzić, że najtańsze z nich, będące często też najmniejszymi, mają ceny wynoszące od 4 zł do 5 zł. Najdroższe rodzaje misek mają jednak ceny znacznie wyższe, bo sięgające do 200 zł. Znani producenci misek to m.in.: Authentics, Banquet for home, Curver, Normann Copenhagen, Koziol.

 

Tagi kategorii: do miski sprzątania, do miska sprzątania
^
No-cache: 0.7624 s. (IBM5-fcgi-1)