zamknij
Wybierz zaznaczone
Ranking obrączek do serwetek

Obrączki do serwetek

-77 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne
1

Obrączki do serwetek

O obrączkach do serwetek

Obrączki do serwetek, zwane tez pierścieniami na serwetki to dekoracyjne przedmioty, których zadaniem jest przytrzymywanie serwetek używanych podczas posiłków. Do jednej obrączki wkłada się zazwyczaj tylko jedną serwetkę wykonaną z tkaniny. Podkreśla to elegancję zastawy stołowej i wytworność posiłku. Kupując obrączki do serwetek warto spojrzeć na ich rodzaje, tworzywa użyte do wykonania i stopień dekoracyjności. Porównanie cen obrączek do serwetek może również ułatwić ich zakup.

Świetne obrączki do serwetek – jak kupić?

Materiał, z którego wykonane są obrączki do serwetek, to priorytetowa sprawa przy ich wyborze. Dopasować go należy do rodzaju zastawy stołowej i wyposażenia wnętrza jadalni. Obrączki do serwetek tworzy się z tworzyw sztucznych, drewna, stali szlachetnej, metalu, srebra, złota, porcelany, szkła, tkaniny czy nawet kości słoniowej.

Najpopularniejsze kształty obrączek do serwetek to okrągłe pierścienie z jedną obręczą, rzadziej spiralne. Coraz częściej kupić można także obrączki kwadratowe, kwadratowe z okrągłym otworem na serwetkę, owalne, a nawet mające formę serca. Ważne jest tez podjęcie decyzji, czy kupowane obrączki do serwetek mają być możliwie proste pod względem wyglądu, czy też mają posiadać elementy ozdobne, takie jak doczepiane motywy kwiatowe czy inne, wycięte na powierzchni obrączki.

Ceny obrączek na serwetki wynoszą zazwyczaj od 1 zł do ponad 200 zł. Najdroższe obrączki na serwetki sprzedawane są w kompletach po kilka sztuk, a materiałem użytym do ich produkcji są drogie kruszce (złoto, srebro etc.). Producenci obrączek do serwetek to: Dekoria, Philippi, Zilverstadt, Auerhahn, Drewbis, Blomus, KARE design czy Banqet for home.

Tagi kategorii: do Obrączki serwetek, do obrączka serwetki, do obrączki serwet
^
Cache: 0.0152 s. (IBM5-fcgi-1)