zamknij
Wybierz zaznaczone
Ranking papilotków

Papilotki

-150 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Papilotki

O papilotkach

Papilotki inaczej zwane koszyczkami cukierniczymi to formy do wypieku babeczek, muffinów lub serwowania małych deserów. Doskonale nadają się też do przechowywania ciastek. Planując wypieki warto pamiętać o zakupie papilotek. Dzięki nim ciasta zyskają bowiem ładny kształt i oprawę.

Dostępne na rynku papilotki

W sklepach znajdzie się papilotki w paczkach po około 40-200 sztuk. Najczęściej formy mają średnicę wynosząca 35 mm, 5cm albo 7 cm lub 8,5 cm. Koszyczki cukiernicze tworzy się z tłuszczoodpornego papieru, dlatego nie wymagają natłuszczenia ani dodatkowych form do wypieku. Po upieczenie ciastko nie przywiera i może je bez problemu wyjąć. Papilotki tworzy się w wielu kolorach oraz wzorach. Dzięki temu wypieki wyglądają atrakcyjnie. Sprawdzą się więc na przyjęciach zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a także w czasie uroczystości rodzinnych.

100 sztuk papilotek o średnicy 35 mm to koszt około 4 zł. Więcej zapłaci się za największe formy znanych marek, bo około 38 zł. Popularnymi twórcami papilotek są Guardini, Kaiser, czy Banquet for home.

Tagi kategorii: Papilotki, papilotka
^
No-cache: 0.5811 s. (IBM5-fcgi-2)