zamknij
Producent
Wybierz zaznaczone
Ranking podpórek do książek

Podpórki do książek

-96 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne
1

Podpórki do książek

O podpórkach do książek

Podpórki do książek to niewielkie, ale bardzo przydatne przedmioty, które powinny znaleźć się w domu każdego bibliofila. Poszczególne ich rodzaje sprawiają bowiem, że lektury są stale odpowiednio ułożone na półce bądź stole, dzięki czemu zawsze panuje w nich porządek bądź wygodnie się je czyta. W sklepach dostępnych jest wiele różnych podpórek. Które z nich kupić? Oprócz cen, które sprawdzi się robiąc porównanie cen, warto zwrócić uwagę na funkcjonalność produktów oraz ich design, który bywa bardzo ciekawy.

Najciekawsze podpórki do książek

Podpórki do książek dzielą się na dwa rodzaje. Pierwsze z nich ustawia się na półkach w celu podparcia stojących na nich pozycji. Jest to ważne zwłaszcza wtedy, gdy chce się ustawić tylko kilka książek bądź gdy półka nie ma bocznych ścianek, które zabezpieczyłyby przedmioty przed upadkiem. Takie podpórki zazwyczaj kupuje się w kompletach po dwie. Drugi z rodzajów to podpórki pomocne w trakcie czytania książek. Są to podstawki mające stały bądź ruchomy kąt nachylenia, które ustawia się na stole bądź biurku. Ułożenie na nich książki znacznie podnosi wygodę czytania.

Podpórki do książek robione są z takich materiałów jak: drewno, tworzywa sztuczne, metal, stal, szkło, kamienie etc. W zależności od nich oraz od jakości wykonania ceny podpórek mogą wynosić zaledwie kilka złotych (6-7 zł) bądź nawet ponad 300 zł. Pojedyncze, najdroższe, bardzo designerskie modele podpórek mogą natomiast kosztować więcej niż 700 zł. Wśród producentów podpórek do książek znajdzie się takie firmy jak: Jolipa, KARE Design, Menu, Zuny, Zassenhaus, Alessi, Blomus, Brabantia, Dekoria, Gefu, Ikea, M-Collection czy Sagaform.

Tagi kategorii: do książek Podpórki, do książek podpórka, do książki podpórka
^
No-cache: 0.7124 s. (IBM5-fcgi-1)