zamknij
Pokaż tylko
Wybierz zaznaczone
Ranking siatek ogrodzeniowych

Siatki ogrodzeniowe

-281 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Siatki ogrodzeniowe

O siatkach ogrodzeniowych

Siatki ogrodzeniowe to nie tylko bardzo popularne, ale i stosunkowo tanie rodzaje ogrodzeń. Spotyka się je niemal w każdym miejscu – na posesjach prywatnych, przy szkołach, a nawet w okolicach autostrad. Konstrukcja siatek ogrodzeniowych jest bardzo prosta, a skuteczność duża, dlatego też produkty te wybierane są przez bardzo wiele osób tak na ogrodzenie stałe, jak i zastępcze (czasowe). Oferta siatek jest obecnie bardzo duża. Które z nich kupić, by zapewnić bezpieczeństwo terenu przez długi czas?

Siatki ogrodzeniowe plecione i zgrzewane

Bodaj najczęściej spotykane rodzaje siatek to plecione, zwane też ślimakowymi. Robione są one z mocnego drutu, który cynkuje się (siatki ogrodzeniowe ocynkowane) bądź powleka warstwą PCV (siatki ogrodzeniowe powlekane). Poszczególne druty przeplata się ze sobą, zaginając ich końcówki w górnej i dolnej części. Oczka w siatkach plecionych mają różne wymiary. Największe (6 cm i więcej) znajdują zastosowanie na placach budowy i w leśnictwie. Siatki o standardowych oczkach (4-6 cm) to najbardziej tradycyjny rodzaj, który wykorzystuje się w większości ogrodzeń. Z kolei małe oczka (poniżej 4 cm) przeznaczone są do niskich ogrodzeń i innych zastosowań.

Zgrzewane siatki ogrodzeniowe są bardzo mocne i wytrzymałe, dlatego też często spotyka się je w tych miejscach, w których cechy te są szczególnie ważne (przy drogach, w lasach etc.). Ich oryginalny wygląd sprawia też, że ten rodzaj doskonale sprawdzi się w nowoczesnym ogrodzie. Przy zakupie obu typów siatek ogrodzeniowych należy zwrócić szczególną uwagę na ceny. Na rynku bowiem jest cała masa producentów, którzy różnicują swoje oferty także pod względem kosztowym. Popularnymi firmami działającymi w branży siatek ogrodzeniowych są między innymi: Cellfast, Marma, New Home i Nortpol.

Tagi kategorii: ogrodzeniowe Siatki, ogrodzeniowa siatka
^
Cache: 0.0153 s. (IBM5-fcgi-2)