zamknij
Pokaż tylko
Wybierz zaznaczone
Ranking sortowników na śmieci

Sortowniki na śmieci

-367 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Sortowniki na śmieci

O selektorach odpadków

Selektory odpadków w dzisiejszych czasach są podstawą wyposażenia każdego nowoczesnego domu. W Polsce istnieje również obowiązek segregowania śmierci. Odpowiednie kosze mogą to ułatwić. W szybki i poręczny sposób umożliwiają oddzielenie odpadów organicznych, papieru, plastiku oraz szła. Dokonując porównania ich cen oraz parametrów łatwo będzie znaleźć ten właściwy.

Typy, ceny i producenci selektorów odpadków

Selektory odpadków posiadają różne kształty, pojemności i wielkości. Mogą mieć formę koszów na śmieci z wydzielonymi komorami ułatwiającymi segregację śmieci. Pojemność tego typu produktów może sięgać nawet do 28 l dla każdej z komór.

Kolejne rodzaje selektorów odpadków to stojaki na worki. Cechuje je większa pojemność (nawet do 120 l) oraz duże wymiary, dlatego zaleca się je do użytku zewnętrznego, np. w ogrodzie.

Nowoczesne selektory odpadków to także modele wysuwane, wieszane na wewnętrznej części drzwiczek szafek. Ich zaletą jest znaczne zaoszczędzenie miejsca w pomieszczeniu.

Najtańsze kosze do segregacji kosztują już od ok. 20 zł. Tyle trzeba zapłacić kupując klasyczny pojemnik o niewielkiej pojemności 10 l. Najdroższe selektory na odpadki mają natomiast ceny sięgające nawet ok. 9 500 zł. Za taką kwotę można dostać czterostrumieniowy zestaw do recyclingu.

Wśród producentów selektorów do odpadków można wymienić m.in. firmy Alveus, Brabantica, Contacto, Fisura, Splast, Teka oraz Tchibo.

Tagi kategorii: odpadków Selektory, odpadów selektor, odpadków selektor
^
No-cache: 0.9118 s. (IBM5-fcgi-2)