zamknij
Wybierz zaznaczone
Ranking spieniaczy do mleka

Spieniacze do mleka

-121 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Spieniacze do mleka

O spieniaczach do mleka

Spieniacze do mleka umożliwiają przygotowanie idealnej kawy latte, cappuccino lub macchiato. Mleczna pianka powinna być delikatna i jednocześnie zwarta, dlatego należy wybrać odpowiedni przyrząd do jej ubicia. Decydując się na zakup spieniacza należy sprawdzić parametry i porównać ceny poszczególnych urządzeń do jej tworzenia.

Jaki spieniacz do mleka wybrać?

Dostępnych jest kilka rodzajów spieniaczy do mleka. Urządzenia zasilane na baterie AA bez kubka prosto się obsługuje i łatwo czyści. Do tego są funkcjonalne, ponieważ często wyposaża się je w dozownik na czekoladę czy szczypce do cukru. Dzięki nim przygotuje się piankę w kilka chwil. Trzeba jedynie podgrzać mleko w garnku, a następnie włożyć do niego i uruchomić spieniacz.

Kubek ze spieniaczem występuje w dwóch formach. Pierwszy posiada wbudowaną grzałkę, przez co mleko podgrzewane jest w trakcie spieniania. Drugi typ pozwala na podgrzanie mleka na kuchence albo w mikrofalówce. W tym przypadku należy jednak zastosować do spienienia mleka dołączony do kubka ubijak. Kubki mogą mieć oczywiście różną pojemność od 0,15l do 1l.

Większość spiniaczy tworzy się ze stali nierdzewnej, szkła borowo-krzemowego i tworzyw sztucznych. Materiały te są wytrzymałe, lekkie oraz łatwo się je czyści.

Ceny spieniaczy wahają się w zależności od typu, modelu i wielkości kubka między 7 a 546 zł. Cenionymi producentami spieniaczy do mleka są Krups, Severin lub Zack Pronto.

Tagi kategorii: do mleka Spieniacze, do mleka spieniacz, mleka spieniarka
^
No-cache: 1.1699 s. (IBM5-fcgi-2)