zamknij
Producent
Pokaż tylko
Wybierz zaznaczone
Ranking sukienek na krzesła

Sukienki na krzesła

-3 873 produkty
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Sukienki na krzesła

O sukienkach na krzesła

Sukienki na krzesła chronią siedzenie przed zniszczeniami i zabrudzeniami. Dzięki nim w szybki i prosty sposób można nadać nowy charakter starym, niemodnym już krzesłom. Założenie ozdobnych pokrowców pozwoli zmienić wygląd pomieszczenia bez wydawania pieniędzy na nowe meble. Sukienki wykorzystuje się również w celu dekoracyjnym - na ważne okazje, czy uroczystości np. wesele, eleganckie kolacje.

Rodzaje sukienek na krzesła

Sukienki na krzesła można podzielić na dwie kategorie. Do pierwszej zaliczają się zwykłe pokrowce, które chronią i odświeżają wygląd starego mebla. Zakłada się je na oparcia i siedziska krzeseł, tak by nie zasłaniały one jego nóg. Druga kategoria to sukienki dekoracyjne. Ten typ pokrowca zarywa całe krzesło. Składa się z jednolitej tkaniny przylegającej do oparcia i siedzenia oraz luźno obejmującej nogi krzesła. Materiał z tyłu oparcia może być dekoracyjnie udrapowany. Bardzo często spotyka się również wszelkiego rodzaju ozdoby np. kokardy. Sukienki dekoracyjne najczęściej są wykorzystywane na dużych i wystawnych imprezach, takich jak wesele.

Wybierając sukienkę na krzesło należy zwrócić szczególną uwagę na jej rozmiar i kształt. Powinna być ona dobrze dopasowana do wymiarów krzesła. Kolejną ważną kwestią jest dobór koloru i materiału sukienki. Odcień pokrowca powinien współgrać z kolorem obrusa oraz wnętrzem pomieszczenia, w którym znajduje się stół. Dobrym pomysłem jest zakup sukienki wykonanej z odpornej na zabrudzenia tkaniny, którą bez problemu można będzie wyprać w pralce.

Cena i producent sukienek na krzesła

Najtańsze, proste sukienki można znaleźć już za około 20 zł za sztukę. Sukienki dekoracyjne to koszt od 50 zł do 200 zł za sztukę.

Do producentów sukienek na krzesła należą: Dekoria, VidaXL, BonPrix.

Tagi kategorii: krzesła na Sukienki, krzesło na sukienka, krzesło na sukienki
^
Cache: 0.0143 s. (IBM5-fcgi-1)