zamknij
Wybierz zaznaczone
Ranking suszarek do naczyń

Suszarki do naczyń

-501 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Suszarki do naczyń

O suszarkach do naczyń i ociekaczach

Nawet, jeśli w danej kuchni znajduje się zmywarka, warto do niej kupić suszarki do naczyń i ociekacze. Dzięki temu będzie się miało gdzie odłożyć niewymiarowe naczynia oraz szybko osuszyć te, które są w danej chwili potrzebne. Nim jednak podejmie się decyzję zakupową, należy przeanalizować takie cechy powyższych produktów jak wymiary, rodzaje oraz materiały, z których zostały wykonane.

Suszarki do naczyń i ociekacze – najważniejsze kwestie przed ich wyborem

Aby wybrać odpowiednią wielkość należy zastanowić się nad tym, ile naczyń będzie się chciało na danej suszarce umieszczać. W przypadku posiadania zmywarki zdecydowanie lepiej kupić małe, wiszące lub stojące modele, które nie zajmą dużej ilości miejsca. Gdy natomiast zazwyczaj zmywa się ręcznie, wtedy dużo lepsza okaże się suszarka kilkupoziomowa, na przykład zabudowana w ciągu szafek kuchennych. W każdym wypadku ważne jest, by suszarka posiadała ociekacz, który łatwo będzie wyjąć i opróżnić z wody. Kolejna sprawa to materiał, z którego będzie wykonana suszarka. Mniejsze przedmioty robione są zazwyczaj z tworzywa sztucznego, zaś większe – z metalu, chromowanego, malowanego farbą lub powlekanego tworzywem sztucznym. I rzecz ostatnia, czyli wyposażenie. Oprócz miejsca na talerze nowoczesne suszarki posiadają specjalne przestrzenie na kubki, sztućce czy inne drobne elementy.

Firmy, które mają w swojej ofercie suszarki do naczyń i ociekacze, to między innymi: Alveus, Blanco, Curver, Franke, Chef'n, Domotti, InterDesign, Joseph Joseph, Kingfoff, Kitchen Craft, Tadar, Teka czy Watson. Ceny ich produktów wynoszą średnio od kilku złotych do nawet ponad pięciuset złotych.

Tagi kategorii: do Koszyki zlewozmywaków, do i naczyń ociekacze Suszarki, do naczyń suszarka
^
Cache: 0.0143 s. (IBM5-fcgi-1)