zamknij
Producent
Wybierz miasto
Wybierz zaznaczone
Ranking wkładów do garnków

Wkłady do garnków

-106 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Wkłady do garnków

O wkładach do garnków

Wkłady do garnków to akcesoria, dzięki którym w naczyniach tych przygotuje się potrawy na wiele różnych sposobów. Pozwoli to na wydobycie z mięsa czy warzyw pełni smaku, przy jednoczesnym zachowaniu ich walorów odżywczych. Jako jednak, że dostępnych jest wiele typów wkładów do garnków, warto dokładnie zastanowić się nad zakupem. W jego dokonaniu z pewnością pomoże porównanie cen i parametrów produktów.

Różnorodne wkłady do garnków

Najczęściej wybierane wkłady do garnków to te, dzięki którym przyrządzi się potrawy na parze. Często mają one regulowaną wielkość, co pozwala na użycie ich zarówno w małych, jak i dużych naczyniach. Takie wkłady do garnków wykonuje się głównie z silikonu bądź aluminium, a ich konstrukcja opiera się na licznych niewielkich otworach (podobnych jak w zwykłych sitkach), które umieszczone są na wszystkich brzegach przedmiotu.

Inne przydatne wkłady do garnków to między innymi: stojak do kurczaka z podstawką nonstick, wkład do ucierania w kąpieli wodnej, nakładka do lanych klusek, koszyk do gotowania wywaru, wkład do gotowania makaronu, wkład do smażenia na głębokim tłuszczu i wkładka do gotowania ziemniaków. Produkcją tych artykułów kuchennych zajmują się firmy: Berghoff, Contacto, Fissler, Kinghoff, Silit, Alessi, Banquet for home, Chef'n, Emalia Olkusz, Kuchenprofi, Pavoni, GT Olkusz, Hendi, JIA Inc, Joseph Joseph, Lekue, Menu, MSC, Swift czy Tescoma. Ceny ich produktów wynoszą od około 13 zł do około 600 zł.

Tagi kategorii: do garnków Wkłady, do garnka wkład
^
No-cache: 0.9493 s. (IBM5-fcgi-2)