zamknij
Wybierz zaznaczone
Ranking zestawów przyborów kuchennych

Zestawy przyborów kuchennych

-143 produkty
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Zestawy przyborów kuchennych

O zestawach przyborów do gotowania

Gotowanie potraw to dość złożony proces, który wymaga użycia sporej liczby akcesoriów. Oprócz garnków, patelni czy innego typu naczyń są nimi zestawy przyborów do gotowania. Pomagają one w wymieszaniu czy odcedzeniu składników, a także w wielu innych czynnościach. Myśląc o wyposażeniu kuchennym trzeba więc bardzo poważnie zadać sobie pytanie: jakie przybory do gotowania kupić?

Co może znaleźć się w zestawach przyborów do gotowania?

Ważnymi elementami zestawów przyborów do gotowania są rozmaite łyżki: chochle, łyżki do makaronu, łopatki, szumówki, łyżki ażurowe etc. W kuchennych kompletach można także znaleźć obieraczki do warzyw i owoców, otwieracze do konserw, otwieracze do butelek, korkociągi, dziadki do orzechów, wyciskacze do czosnku, noże tradycyjne i specjalistyczne (np. do pizzy, do sera), wałki, szpatułki, minutniki, tarki, trzepaczki, szczypce do słoików, lejki czy przyrządy od odkręcania/zamykania słoików.

Materiały, z których wykonywane są zestawy przyborów do gotowania, to przede wszystkim drewno, tworzywa sztuczne, metale (np. stopy cynku, aluminium), teflon (z niego najczęściej robi się tylko warstwy ochronne przyborów) czy guma. W zależności od stopnia rozbudowania zestawu i oceny jakości użytych do jego produkcji materiałów przy zakupie trzeba przygotować się na ceny wynoszące od około 10 zł do około 1 000 zł. Wśród producentów zestawów przyborów do gotowania znajdują się takie marki jak: Berghoff, Alessi, Joseph Joseph, Casa Bugatti, Kinghoff, Arcos, Banquet for home, Bugatti Italy, Brabantia, Domotti, Fackelmann, Tescoma.

Tagi kategorii: do gotowania przyborów Zestawy, do gotowania przyborów zestaw, kuchennych przyborów zestawy
^
No-cache: 0.9339 s. (IBM5-fcgi-2)