zamknij
Pokaż tylko
Wybierz zaznaczone
Ranking pokrowców i toreb fotograficznych

Pokrowce i torby fotograficzne

-3 108 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Pokrowce i torby fotograficzne

O pokrowcach i torbach fotograficznych

Właściciele aparatów, zwłaszcza tych lepszych i bardziej rozbudowanych modeli, wiedzą, jak ważne są pokrowce i torby fotograficzne. Dzięki nim bowiem przede wszystkim chroni się sprzęt przed uszkodzeniami, do których mogłoby dojść w czasie jego transportu. Co więcej, kupując dobry pokrowiec czy torbę można też mieć tak sam aparat, jak i jego dodatkowe wyposażenie (filtry, obiektywy, lampy błyskowe etc.) schowane zawsze w jednym, podręcznym miejscu. Skoro więc właściwe pokrowce i torby fotograficzne są tak istotne, to które z nich najlepiej wybrać?

Co wyróżnia nowoczesne pokrowce i torby fotograficzne?

Porządną torbę czy pokrowiec powinno wyróżniać przede wszystkim to, że poza komorą główną będą one posiadały sporą ilość kieszeni, w których umieści się dodatkowy osprzęt fotograficzny. Oczywiście ich liczba zależy od tego, ile dodatkowych elementów zazwyczaj nosi się ze sobą. Zawodowi fotografowie powinni się raczej decydować na większe plecaki, które nie tylko są pojemne, ale też wygodne, a nawet na rozbudowane kufry transportowe. Trzeba bowiem mieć świadomość, że rozbudowany zestaw filtrów, obiektywów, statywów i innych elementów może naprawdę sporo ważyć. Fotograf-amator może natomiast kupić podręczną torbę na ramię czy nawet małą saszetkę, która zmieści wyłącznie aparat.

Zakup najtańszych pokrowców i toreb fotograficznych to wydatek rzędu zaledwie kilku złotych. Jednak najdroższe fotograficzne skrzynie transportowe mogą kosztować nawet ponad 3 000 zł. Firmy, które są wiodącymi jeśli chodzi o produkcję pokrowców i filtrów fotograficznych, to Hama, Canon, Fuji, Panasonic, Olympus, Nikon, Esperanza, Samsung czy Sony.

Tagi kategorii: aparat na pokrowiec, aparaty na pokrowce, foto pokrowiec
^
No-cache: 0.3188 s. (IBM5-fcgi-1)