zamknij
Kolor
Sklep
Wybierz zaznaczone

Kurtki ciążowe

-53 produkty
Filtruj
Sortuj
Zalando

Kurtki ciążowe

Nie rezygnuj z bycia modną w czasie ciąży!

Odzież ciążowa nie musi już być nudna i ograniczać się do prostej, jednobarwnej odzieży. Dzisiejsza odzież ciążowa jest naprawdę stylowa, elegancka i co ważne dla wielu kobiet – modna. W kategorii pozostała odzież ciążowa znaleźć można ubrania, która sprawią, że poczujesz się doskonale w czasie ciąży. Pozostała odzież ciążowa to: płaszcze oraz kurtki, w których prezentować się będziesz doskonale, nawet z bardzo widocznym brzuszkiem, żakiety ciążowe oraz wstawki do spodni. Te ostatnie przydatne są wtedy, gdy jest jeszcze za wcześnie na spodnie ciążowe lecz guzik do jeansów nie chce się już dopiąć. Wystarczy wtedy dołożyć wstawkę i cieszyć się swoimi ulubionymi spodniami.

Kupując ubrania z kategorii pozostała odzież ciążowa warto nie sugerować się wyłącznie ceną. Przede wszystkim ważny jest krój oraz materiał, z którego uszyto ubrania. Decydując się na kurtki ciążowe warto wybrać te, w których będzie nam ciepło. Wiele z nich posiada krój odcięty pod biustem, co wygląda niezwykle atrakcyjnie i pozwala czuć się swobodnie. Żakiety i marynarki ciążowe przeważnie wykonywane są z elastycznych materiałów bądź posiadają dodatkową ilość materiałów w okolicy brzuszka.

Ceny pozostałej odzieży ciążowej rozpoczynają się już od mniej niż 100 zł. Za droższą odzież można zapłacić nawet powyżej 500 złotych. Do producentów pozostałej odzieży ciążowej zaliczyć można: 9fashion, Asos, Be mama!, Mom2moM, Noppies, Mama Dama, Mamalicious.

Tagi kategorii: ciążowe kurtki, ciążowe okrycia, ciążowa kurtka
^
Cache: 0.0169 s. (IBM5-fcgi-1)