Spodnie wizytowe

357 produktów
Spodnie wizytowe

Spodnie wizytowe

O spodniach wizytowych

Eleganckie, dobrze dobrane spodnie wizytowe świadczą o klasie noszącego je mężczyzny. Dlatego też na ich wybór warto poświęcić nieco więcej czasu. Uwagę należy zwrócić zarówno na materiał, z którego dane spodnie są wykonane, jak i na ich fason oraz długość. Tylko biorąc pod uwagę wszystkie te elementy kupi się odpowiednio szykowną odzież.

Jak wybrać odpowiednie spodnie wizytowe?

Podstawowa rzecz przy wyborze spodni wizytowych to to, by pasowały one do marynarki, z którą będzie się je nosić. Zaleca się, by obydwa elementy były uszyte z tego samego materiału, przy czym spodnie mogą mieć kolor ciemniejszy. Druga sprawa to długość nogawki. Nieelegancko wygląda zarówno ta za długa, jak i ta za krótka. Dlatego też najlepiej, jeśli nogawka z tyłu delikatnie zachodzi na obcas buta, zaś z przodu – dotyka jego powierzchni. Kolejna kluczowa rzecz to dobór odpowiedniego paska. W żadnym bowiem razie nie wolno nosić spodni wizytowych bez tego elementu. Pasek powinien być skórzany, w kolorze niekontrastującym ze spodniami, a zarazem pasującym do butów. Jeśli zaś chodzi o fason, to ubranie wizytowe powinno jednocześnie nie przylegać za bardzo do ciała i nie "wisieć" na użytkowniku. Zaleca się tu więc tylko delikatnie dopasowane spodnie.

Najtańsze spodnie wizytowe kosztują mniej niż 100 zł (ceny zaczynają się od nawet 60-70 zł). Z kolei modele najdroższe, wykonane z luksusowych materiałów i sygnowane przez znane marki, mogą kosztować nawet prawie 1 000 zł. Znani producenci omawianej odzieży to na przykład firmy: Pierre Cardin, Prada, Mustang, Mexx, Asos, Dockers, Bertoni, Dickies, Pier One, Selected.

Tagi kategorii: męskie Wizytowe, męskie spodnie wizytowe
No-cache: 0.8765 s. (IBM5-fcgi)