zamknij
Kolor
Wybierz zaznaczone
Ranking szlafroków damskich

Szlafroki damskie

-1 411 produktów
Filtruj
Sortuj
KAROtxm.plZalando
Zobacz następne

Szlafroki damskie

O szlafrokach

Szlafroki damskie to luźne, domowe stroje, których używa się po wyjściu z wanny lub po prostu po przebraniu się w piżamy. Ich główną rolą jest więc ogrzanie ciała, a także dodatkowe okrycie go, co jest ważne zwłaszcza wtedy, gdy mieszka się w nie swoim mieszkaniu. Zanim jednak kupi się ten rodzaj odzieży warto bliżej poznać, jakie są popularne rodzaje szlafroków, z jakich materiałów są one wykonane oraz jakie są ich ceny. Dzięki temu łatwo dokona się zakupu odpowiednio dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Co powinno się wiedzieć o szlafrokach damskich?

Zanim kupi się szlafrok damski trzeba zastanowić się nad tym, w jakim celu będzie się go używało. Od tego zależy bowiem typ wybranego ubrania. Gdy będzie się chciało ogrzać po kąpieli w wannie bądź pod prysznicem, wtedy najlepiej zdecydować się na miękki i zarazem gruby szlafrok frotte sięgający przynajmniej do kolan. Cieńsze modele, wykonane zazwyczaj z bawełny połączonej z tworzywem sztucznym, przydadzą się zwłaszcza w cieplejszych mieszkaniach, w których szlafrok służy jedynie jako rodzaj ubioru zakrywającego ciało. Zupełnie inne typy szlafroków to natomiast te krótkie, wykonane z satyny lub jedwabiu. Są one przyjemne w dotyku, acz dość chłodne, przez co sprawdzają się głównie w cieplejsze pory roku. Niektóre z ich modeli (zwłaszcza te krótsze) wyglądają dodatkowo bardzo zmysłowo, przez co idealnie sprawdzają się w małżeńskiej sypialni.

Przeglądając ceny szlafroków łatwo zauważyć, że najtańsze z nich można kupić już od około 30-40 zł, zaś za najdroższe trzeba będzie zapłacić nawet 600 zł i więcej. Producenci omawianej odzieży to między innymi: Aquanova, Coemi, Zalando, Dobranocka, Italian Fashion, Key, Esotiq, Luna, Lupoline, DKNY Donna Karan, United Colors of Benneton, Pigeon, Sawren czy Miran

Tagi kategorii: Szlafroki, damskie szlafroki, szlafrok
^
Cache: 0.0196 s. (IBM5-fcgi-1)