zamknij
Ranking toreb sportowych

Torby sportowe

-2 088 produktów
Filtruj
Sortuj
ANSWEAR.come-Sizeer.comZalando
Zobacz następne

Torby sportowe

O torbach sportowych

Ręcznik, buty, strój – wybierając się na trening trzeba pamiętać o wielu rzeczach, a najprościej spakować wszystko do wygodnej i funkcjonalnej torby sportowej. Odpowiednio duża torba sprawi, że będziemy przygotowani na wszelkie okoliczności i niczego nie zabraknie nam podczas trenowania. Torby sportowe mogą służyć nie tylko w trakcie wyprawy na siłownie, ale również jako torby wyjazdowe. Odpowiednia ilość kieszeni i wygodne rączki sprawiają, że torba sportowa idealnie nada się podczas krótkich wakacji czy wyjazdów służbowych.

Rodzaje toreb sportowych

Torby sportowe dostępne są w różnych kolorach, rozmiarach a także z różnymi funkcjami. Możemy zatem podzielić je na:

  • torby duże – idealne na całodzienny trening lub ćwiczenia, które wymagają specjalistycznego sprzętu. Duża torba sportowa pomieści z pewnością wszystkie potrzebne rzeczy, takie jak strój, wodę czy jedzenie. Jednak ze względu na swój rozmiar i pojemność, duża torba sportowa może być ciężka i bardziej kłopotliwa niż mniejsze torby.
  • torby małe – niewielkie torby sportowe zarezerwowane są dla osób, które na ćwiczenia zabierają tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Pomieści jedynie buty sportowe i niewielki strój. Mała torba sportowa to idealne rozwiązanie na fitness, gdzie nie potrzeba zbyt wielu rzeczy. 
  • torby średnie – szukasz kompromisu pomiędzy wygodą, a funkcjonalnością? Na pewno jest to średnia torba do ćwiczeń. Zmieści odpowiednią ilość rzeczy, jednak nie będzie zajmowała zbyt dużo miejsca.  
  • torby na ramię – sportowe torby na ramię to świetne rozwiązanie dla osób mobilnych, ze względu na wygodę noszenia. Nawet przy dużym obciążeniu, torba sportowa zakładana na ramię nie będzie trudna do noszenia. 
  • torby z podwójnym dnem – dodatkowe usztywnienie sprawia, że wszystkie rzeczy pozostają na swoim miejscu, dzięki czemu nie gniotą się i nie niszczą. Podwójne dno sprawia także, że torba sportowa jest bardziej stabilna i można w niej przewozić różne rzeczy.
Tagi kategorii: sportowe torby, sportowa torba
^
No-cache: 1.2478 s. (IBM5-fcgi-2)