zamknij
Wybierz miasto
Wybierz zaznaczone

Wieszaki na torebki

-23 produkty
Filtruj
Sortuj
Pozorski Trade

Wieszaki na torebki

Twoja torebka już nigdy nie musi leżeć na ziemi dzięki wieszakom na torebki!

Idziesz do restauracji lub znajomych i nie masz co zrobić z torebką? Masz dosyć wieszania torebki na oparciu lub kładzeniu jej na fotelu? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będą wieszaki na torebki. Wieszaki na torebki to mały, podręczny gadżet, który zawsze możesz mieć ze sobą. Wieszaki na torebki doskonale rozwiązują problem braku miejsca na torebkę. Wieszaki na torebki są małe, dzięki czemu zmieszczą się nawet w najmniejszej torebce.

Wieszaki na torebki są świetnym pomysłem na prezent. Większość wieszaków na torebki jest na tyle odporna, że może udźwignąć nawet duże i ciężkie torby. Wiele wieszaków na torebki posiada antypoślizgowe podkładki, dzięki czemu nie przesuwają się one nawet po szklanej czy ceramicznej powierzchni. Dookoła większości wieszaków na torebki znajdują się magnesy, które po założeniu wieszaka trzymają uchwyt w całości. Dodatkowo wieszaki na torebki posiadają fantazyjne zdobienia, dzięki którym nie wyglądają sztampowo.

Decydując się na zakup wieszaków na torebki warto wcześniej dokonać porównania ich cen. Za najtańsze wieszaki na torebki można zapłacić mniej niż 20 złotych. Ceny najdroższych wieszaków na torebki sięgają więcej niż 50 złotych. Producentami wieszaków na torebki są Easy Gifts, In Handbag Heaven, Kimmidoll, M-Collection.

Tagi kategorii: na torebki wieszaki, na torebkę wieszak, na torebki wieszak
^
No-cache: 0.4679 s. (IBM5-fcgi-2)