Porady Funkcjonalność pralek

Funkcjonalność pralek

Aby nowo zakupiona pralka spełniła nasze wymagania, musimyprzeprowadzić drobne śledztwo przed jej nabyciem i dokładnieprześledzić funkcje dostępne w danym modelu...

 


 

 

 

 

Poniżej prezentujemy przydatne funkcje wymarzonej pralki:

 • Automatyka wagowa. Dzięki tej funkcji pralka automatycznie dostosuje ilość zużywanej wody do ilości i rodzaju załadunku.

 • Pół wsadu - tańsza alternatywa dla zaawansowanej funkcji automatyki wagowej,dzięki niej możemy ustawić o połowę mniejszy wsad, co przełoży się z kolei na mniejsze zużycie wody.

 • Pranie ze zraszaniem / prysznic / praniem deszczowe/ Direct Spray lub Jet System - to rozwiązanie energooszczędne, umożliwiające oszczędności w zużyciu wody i energii rzędu 30%. Sekretem tego rozwiązania są pęcherzyki powietrza, które ułatwiają usuwanie zabrudzeń. Efekt prysznicu może być uzyskany w dwojaki sposób: poprzez działanie specjalnej pompy lub też dzięki perforacji progów bębna. W drugim przypadku podczas obrotów bębna woda dostaje się do jego wnętrza przez perforacje i spryskuje ubrania.

 • Redukcja piany - funkcja ta zapobiega wytwarzaniu się nadmiernej ilości piany i w rezultacie zapewnia tym samym doskonałe efekty płukania. Redukcja piany może następować poprzez zwiększenie ilości cyklów płukania oraz zwolnienie obrotów bębna. Innym, stosowanym przez producentów, rozwiązaniem jest wypompowywanie części wody z detergentem i zastąpienie jej czystą wodą.

 • Układanie bielizny przed wirowaniem - aby zapobiec zagnieceniom, które często powstają w fazie wirowania, ruch bębna rozpoczyna się delikatnie i powoli. Dzięki temu ubrania układają się równomiernie. Następnie szybkość obrotów bębna stopniowo wzrasta.

 • Timer - umożliwia ustawienie czasu rozpoczęcia prania. Możemy tak zaprogramować pralkę, aby pranie ukończyło się dokładnie w momencie gdy wracamy z pracy, lub też zaoszczędzić energię ustawiając początek prania na czas gdy prąd jest tańszy.

 • System Antishock - jest przydatny zwłaszcza podczas prania tkanin delikatnych.Płukanie bielizny poprzedzone jest stopniowym pobieraniem zimnej wody. W ten sposób następuje stopniowe schładzanie bielizny.

 • autor: Okazje.info.pl  Forum Pralki(756) > Opinie o Funkcjonalność pralek
  Pokaż
  Chciałbyś napisać swoją opinię ? dodaj opinię
  Dodaj własną opinię o Funkcjonalność pralek
  Wypowiadasz się jako niezalogowany
  Dlaczego warto się zalogować?
  - Uzyskujesz dostęp do dodatkowych opcji, jak np. zamieszczanie awataru
  - Im bardziej jesteś aktywny tym Twoja ranga jest wyższa
  zaloguj się aby skorzystać ze stałego nicka. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Podaj swój e-mail i pseudonim lub zaloguj się
   


   

  zamknij

  Logowanie do Okazje.info  zaloguj mnie

  Nie masz jeszcze konta?Dołącz do nas >
  Zapomniałeś hasło?


  Wyślij

  Nie masz jeszcze konta?Dołącz do nas >
  Zaloguj się?

  loading
  Zapisz opinię
  Oferty promowane
  Siemens WI14S440EU
  3399,00PLN
  idź do sklepu
  Okap kuchenny SIGMA CIARKO
  398,00PLN
  idź do sklepu
  Pralka WHIRLPOOL AWE 6520. Klasa...
  1099,00PLN
  idź do sklepu
  Pralka CANDY GO4 1274L. Klasa en...
  1397,00PLN
  idź do sklepu

  Oferty promowane

  KOMPLET NAKŁADEK DO MOPA PAROWEGO CAMRY CR7005/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ

  Vobis /
  Porady zakupowe
  Poradzimy Ci co kupić.Co chciałbyś kupić
  w kategorii Pralki?
  Pomożemy Ci w wyborze.
  Programy pralek

  Wcześniejsze modele pralek miały jedynie podstawowe programyprania: do bawełny, tkanin syntetycznych i mieszanych. W tejchwili pralki stały się zaawansowanymi urządzeniami oferującymibogaty... więcej

  Funkcjonalność pralek

  Aby nowo zakupiona pralka spełniła nasze wymagania, musimyprzeprowadzić drobne śledztwo przed jej nabyciem i dokładnieprześledzić funkcje dostępne w danym modelu... więcej

  Często przeglądane strony

   

  No-cache: 0,4503 s. (IBM5-fcgi)