Porady Funkcjonalność pralek

Funkcjonalność pralek

Aby nowo zakupiona pralka spełniła nasze wymagania, musimyprzeprowadzić drobne śledztwo przed jej nabyciem i dokładnieprześledzić funkcje dostępne w danym modelu...

 


 

 

 

 

Poniżej prezentujemy przydatne funkcje wymarzonej pralki:

 • Automatyka wagowa. Dzięki tej funkcji pralka automatycznie dostosuje ilość zużywanej wody do ilości i rodzaju załadunku.

 • Pół wsadu - tańsza alternatywa dla zaawansowanej funkcji automatyki wagowej,dzięki niej możemy ustawić o połowę mniejszy wsad, co przełoży się z kolei na mniejsze zużycie wody.

 • Pranie ze zraszaniem / prysznic / praniem deszczowe/ Direct Spray lub Jet System - to rozwiązanie energooszczędne, umożliwiające oszczędności w zużyciu wody i energii rzędu 30%. Sekretem tego rozwiązania są pęcherzyki powietrza, które ułatwiają usuwanie zabrudzeń. Efekt prysznicu może być uzyskany w dwojaki sposób: poprzez działanie specjalnej pompy lub też dzięki perforacji progów bębna. W drugim przypadku podczas obrotów bębna woda dostaje się do jego wnętrza przez perforacje i spryskuje ubrania.

 • Redukcja piany - funkcja ta zapobiega wytwarzaniu się nadmiernej ilości piany i w rezultacie zapewnia tym samym doskonałe efekty płukania. Redukcja piany może następować poprzez zwiększenie ilości cyklów płukania oraz zwolnienie obrotów bębna. Innym, stosowanym przez producentów, rozwiązaniem jest wypompowywanie części wody z detergentem i zastąpienie jej czystą wodą.

 • Układanie bielizny przed wirowaniem - aby zapobiec zagnieceniom, które często powstają w fazie wirowania, ruch bębna rozpoczyna się delikatnie i powoli. Dzięki temu ubrania układają się równomiernie. Następnie szybkość obrotów bębna stopniowo wzrasta.

 • Timer - umożliwia ustawienie czasu rozpoczęcia prania. Możemy tak zaprogramować pralkę, aby pranie ukończyło się dokładnie w momencie gdy wracamy z pracy, lub też zaoszczędzić energię ustawiając początek prania na czas gdy prąd jest tańszy.

 • System Antishock - jest przydatny zwłaszcza podczas prania tkanin delikatnych.Płukanie bielizny poprzedzone jest stopniowym pobieraniem zimnej wody. W ten sposób następuje stopniowe schładzanie bielizny.

 • autor: Okazje.info.pl  Forum Pralki(755) > Opinie o Funkcjonalność pralek
  Pokaż
  Chciałbyś napisać swoją opinię ? dodaj opinię
  Dodaj własną opinię o Funkcjonalność pralek
  Wypowiadasz się jako niezalogowany
  Dlaczego warto się zalogować?
  - Uzyskujesz dostęp do dodatkowych opcji, jak np. zamieszczanie awataru
  - Im bardziej jesteś aktywny tym Twoja ranga jest wyższa
  zaloguj się aby skorzystać ze stałego nicka. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Podaj swój e-mail i pseudonim lub zaloguj się
   


   

  zamknij

  Logowanie do Okazje.info  zaloguj mnie

  Nie masz jeszcze konta?Dołącz do nas >
  Zapomniałeś hasło?


  Wyślij

  Nie masz jeszcze konta?Dołącz do nas >
  Zaloguj się?

  loading
  Zapisz opinię
  Oferty promowane
  Siemens WI14S440EU
  3339,00PLN
  idź do sklepu
  Zmywarka AEG Favorit F65410M0P S...
  1809,00PLN
  idź do sklepu
  Okap kuchenny WK-3 ELEGANT AKPO
  118,00PLN
  idź do sklepu
  Pralka RAVANSON XPB45-1KOM
  269,00PLN
  idź do sklepu

  Oferty promowane

  Lodówka Liebherr K 2330 Comfort

  RTV EURO AGD /
  Zmywarka Zmywarka ELECTROLUX ESF 43020. Klasa energetyczna A

  Media Markt /
  Sokowirówka Severin ES 3561

  Tanieje.pl /
  SOKOWIRÓWKA ELDOM SK10

  Vobis /
  Porady zakupowe
  Poradzimy Ci co kupić.Co chciałbyś kupić
  w kategorii Pralki?
  Pomożemy Ci w wyborze.
  Kupujemy pralki

  Biorąc pod uwagą bogatą ofertę rynkową i sporą rozpiętość cenową, zakup pralki wcale nie jest rzeczą prostą i oczywistą. Przy dokonywaniu wyboru pod uwagę musimy wziąć też masę czynników, takich... więcej

  Funkcjonalność pralek

  Aby nowo zakupiona pralka spełniła nasze wymagania, musimyprzeprowadzić drobne śledztwo przed jej nabyciem i dokładnieprześledzić funkcje dostępne w danym modelu... więcej
  Top Pralki
  Co internauci wybierali najchętniej - Ranking: