Porównywarka/Porady/Sprzęt AGD/Pralki/Funkcjonalność pralek

Funkcjonalność pralek

Aby nowo zakupiona pralka spełniła nasze wymagania, musimyprzeprowadzić drobne śledztwo przed jej nabyciem i dokładnieprześledzić funkcje dostępne w danym modelu...

Poniżej prezentujemy przydatne funkcje wymarzonej pralki:
 

 • Automatyka wagowa. Dzięki tej funkcji pralka automatycznie dostosuje ilość zużywanej wody do ilości i rodzaju załadunku.
   
 • Pół wsadu - tańsza alternatywa dla zaawansowanej funkcji automatyki wagowej,dzięki niej możemy ustawić o połowę mniejszy wsad, co przełoży się z kolei na mniejsze zużycie wody.
   
 • Pranie ze zraszaniem / prysznic / praniem deszczowe/ Direct Spray lub Jet System - to rozwiązanie energooszczędne, umożliwiające oszczędności w zużyciu wody i energii rzędu 30%. Sekretem tego rozwiązania są pęcherzyki powietrza, które ułatwiają usuwanie zabrudzeń. Efekt prysznicu może być uzyskany w dwojaki sposób: poprzez działanie specjalnej pompy lub też dzięki perforacji progów bębna. W drugim przypadku podczas obrotów bębna woda dostaje się do jego wnętrza przez perforacje i spryskuje ubrania.
   
 • Redukcja piany - funkcja ta zapobiega wytwarzaniu się nadmiernej ilości piany i w rezultacie zapewnia tym samym doskonałe efekty płukania. Redukcja piany może następować poprzez zwiększenie ilości cyklów płukania oraz zwolnienie obrotów bębna. Innym, stosowanym przez producentów, rozwiązaniem jest wypompowywanie części wody z detergentem i zastąpienie jej czystą wodą.
   
 • Układanie bielizny przed wirowaniem - aby zapobiec zagnieceniom, które często powstają w fazie wirowania, ruch bębna rozpoczyna się delikatnie i powoli. Dzięki temu ubrania układają się równomiernie. Następnie szybkość obrotów bębna stopniowo wzrasta.
   
 • Timer - umożliwia ustawienie czasu rozpoczęcia prania. Możemy tak zaprogramować pralkę, aby pranie ukończyło się dokładnie w momencie gdy wracamy z pracy, lub też zaoszczędzić energię ustawiając początek prania na czas gdy prąd jest tańszy.
   
 • System Antishock - jest przydatny zwłaszcza podczas prania tkanin delikatnych.Płukanie bielizny poprzedzone jest stopniowym pobieraniem zimnej wody. W ten sposób następuje stopniowe schładzanie bielizny.

   

autor: Okazje.info.plOferty promowane
Samsung WW60J4263NW/EO/ DARMOWY ...
1399.00PLN
Idź do sklepu
Electrolux EWT1262IDW - Raty 40x...
1199.00PLN
Idź do sklepu
Pralka WHIRLPOOL FWD91496WSEU. K...
1699.00PLN
Idź do sklepu
WCF 150 wkład filtrujący do nawi...
49.00PLN
Idź do sklepu

Oferty promowane

Piekarnik Samsung NQ50J3530BB/EO/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł

Vobis / Duże AGD
Electrolux E6OK3106 - szybka wysyłka!

Przeznaczenie:piekarniki;Przeznaczenie:AGD;Zastosowanie:powierzchnie...

RTV EURO AGD / Duże AGD
Okap Okap SIEMENS LC65KA670. Klasa energetyczna C

Okap kominowy o szerokości 60 cm, wydajność 530 m3/h, wykonany ze stali...

Media Markt / Duże AGD
Zmywarka Zmywarka BEKO DIN26221. Klasa energetyczna A++

Zmywarka pod zabudowę o szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A++ ,...

Saturn / Duże AGD
Porady zakupowe
Poradzimy Ci co kupić.Co chciałbyś kupić
w kategorii Pralki?
Pomożemy Ci w wyborze.
Funkcjonalność pralek

Aby nowo zakupiona pralka spełniła nasze wymagania, musimyprzeprowadzić drobne śledztwo przed jej nabyciem i dokładnieprześledzić funkcje dostępne w danym modelu... więcej

Kupujemy pralki

Biorąc pod uwagą bogatą ofertę rynkową i sporą rozpiętość cenową, zakup pralki wcale nie jest rzeczą prostą i oczywistą. Przy dokonywaniu wyboru pod uwagę musimy wziąć też masę czynników, takich... więcej

Często przeglądane strony

 

No-cache: 0.1947 s. (IBM5-fcgi-1)