zamknij
Wybierz zaznaczone
Ranking klatek dla gryzoni

Klatki dla gryzoni

-252 produkty
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Klatki dla gryzoni

Niezależnie od tego jakiego masz gryzonia w domu zainwestuj w klatki dla gryzoni!

Klatki do gryzoni to bezpieczne schronienia dla małych pupili. Niezależnie od tego jakiego zwierzaczka ma się w domu, warto zadbać o odpowiednie dla niego mieszkanko. Takim właśnie będzie klatka dla gryzoni. Dostępne są klatki specjalnie przeznaczone dla królików bądź świnek, czy chomików – takie często posiadają węższe pręty, dzięki czemu zwierze nie utknie między nimi i nie ucieknie. W zależności od rodzaju gryzonia należy wybrać klatkę. Przykładowo szynszyle bądź fretki powinny mieć wyższą klatkę, w której można umieścić półeczki bądź podwieszane spanie. Mniejsze zwierzęta, które nie skaczą, jak świnki czy chomiki mogą posiadać niższą klatkę.

Właściwości klatek dla gryzoni

Do wyboru są klatki o różnych wymiarach, dlatego swobodnie jej wielkość można dopasować do zwierzaka. Różnić od siebie mogą się także pręty w klatkach. Wyróżniamy pręty ocynkowane oraz malowane. Pręty malowane barwione są farbą, która pod wpływem gryzienia może odpryskiwać i być zjadana przez zwierzaka. Dlatego dla gryzonia, który skubie pręty klatek lepsza okaże się być klatka ocynkowana. Dodatkowo kupując klatkę dla gryzoni można wybrać między klatką z odpinaną kuwetą (co ułatwia czyszczenie) bądź z podłożem stałym (np. klatki drewniane). Decydując się na zakup klatki warto wybrać taką, w której można umieścić dodatkowe akcesoria, jak domek, miseczkę na jedzenie, kołowrotek czy poidełko.

Ceny i producenci klatek dla gryzoni

Ceny klatek dla gryzoni są dość zróżnicowane, dlatego warto dokonać porównania ich cen. Za najtańsze klatki dla gryzoni należy zapłacić nawet mniej niż 100 złotych. Najdroższe klatki dla gryzoni to wydatek nawet powyżej 1000 złotych. Producentami klatek dla gryzoni są m.in. Ferplast, Inter Zoo, Pet Inn, WD Impex, Zolux oraz wielu innych.

Tagi kategorii: dla Domki gryzoni i klatki, dla gryzoni Klatki, dla gryzonia Klatka
^
Cache: 0.0152 s. (IBM5-fcgi-2)