zamknij
Wybierz miasto
Wybierz zaznaczone
Ranking pokrowców na gitary

Pokrowce na gitary

-271 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Pokrowce na gitary

O pokrowcach na gitary

Pokrowce na gitary to absolutny niezbędnik dla każdego, kto chce transportować swój instrument. Zabezpieczają go one przed wstrząsami, wilgocią czy uszkodzeniami mechanicznymi, a dodatkowo pozwalają na wygodne noszenie gitary. Wzmacniany pokrowiec gitarowy jest szczególnie ważny w przypadku gitar elektrycznych, które zawierają w sobie wiele skomplikowanych podzespołów elektrycznych, wrażliwych na uszkodzenia.

Najprostsze i najtańsze pokrowce gitarowe wykonane są z miękkiego materiału. Używa się ich zwykle do noszenia gitar klasycznych i akustycznych, ponieważ idealnie dopasowują się do kształtu instrumentu i są wyjątkowo lekkie. Nie zapewniają one jednak ochrony przed wstrząsami i uszkodzeniami mechanicznymi, dlatego nie poleca się ich do gitar elektrycznych i basowych. Wzmacniane pokrowce, wypełnione pianką lub poduszkami, są w pełni bezpieczne i stabilne. Z kolei dla bardziej wymagających gitarzystów przeznaczone są twarde futerały, podobne do walizek.

W pokrowcu od gitary oprócz instrumentu można przechowywać i transportować wiele innych rzeczy. Większość futerałów wyposażona jest w kieszenie, w których można schować kostki, stroiki oraz kable potrzebne do podłączenia wzmacniacza czy efektów gitarowych.

Tagi kategorii: gitarowy pokrowiec, gitarowe pokrowce, do gitary pokrowiec
^
No-cache: 0.5224 s. (IBM5-fcgi-1)