zamknij
Pokaż tylko
Wybierz zaznaczone
Ranking rękawic bramskarskich

Rękawice bramkarskie

-264 produkty
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Rękawice bramkarskie

O Rękawicach bramkarskich

Rękawice bramkarskie używane są przez wszystkich bramkarzy. Dzięki nim mogą osiągać lepsze wyniki sportowe oraz chronić się przed kontuzjami. Decydując się na ich zakup trzeba kierować się budową, jakością wykonania, a także indywidualnymi upodobaniami. Warto zwrócić uwagę także na ceny rękawic bramkarskich. Mogą bowiem bardzo różnić się w zależności od typu i producenta.

Na co zwracać uwagę wybierając rękawice bramkarskie?

W ofertach firm znajdzie się rękawice treningowe, meczowe, dla profesjonalistów oraz dla początkujących bramkarzy. Nie trzeba jednak kierować się wyłącznie tym podziałem przy wyborze rękawic bramkarskich. Rękawic meczowych można używać na treningach, a z rękawic treningowych da się korzystać także na meczach.

W sklepach znajdzie się rękawice bramkarskie w rozmiarach 4–12. Ustala się go mierząc obwód dłoni ponad kciukiem i długość dłoni od najdłuższego palca do nadgarstka. Najprostszą oraz najszybszą metodą ustalenia rozmiaru jest przymierzenie kilku par w sklepie sportowym.

Wybierając rękawice bramkarskie należy zwrócić uwagę na 3 elementy ich budowy. Dobrej jakości pasek uchroni przed kontuzją oraz wyślizgnięciem się piłki z dłoni. Tworzy się go zazwyczaj z bandaża elastycznego i owija nim zwykły pasek.

Pianką określa się cześć chwytną rękawicy. Wykonuje się ją z gumy i materiałów w przypadku tańszych modeli oraz mieszanki kauczuku i lateksu w średniej jakości sprzęcie. Najlepsze rękawice bramkarskie zaopatruje się w część chwytną wykonaną z pianki lateksowej.

Cześć zewnętrzną tworzy się za to z rozmaitych materiałów. Polecana jest ta wykonana z miękkiej pianki. Na tej stronie rękawicy umiejscowione są wszelkie znaki firmowe, a także nazwy zastosowanych technologii.

Ceny rękawic bramkarskich są bardzo zróżnicowane. Za najtańsze zapłaci się około 20 zł. Na produkty najwyższej jakości trzeba jednak wydać nawet ponad 500 zł.

Tagi kategorii: bramkarskie Rękawice, bramkarska rękawica, bramkarskie rękawiczki
^
Cache: 0.013 s. (IBM5-fcgi-1)