zamknij
Producent
Wybierz zaznaczone
Ranking części do kuchenek

Części do kuchenek

-92 produkty
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne
1

Części do kuchenek

O częściach zamiennych do kuchenek

Każdy sprzęt AGD, w tym kuchenki, w trakcie swojej eksploatacji może ulec różnego typu awariom. Gdy do nich dojdzie konieczne jest oddanie urządzenia do zakładu naprawczego lub też kupienie odpowiednich części zamiennych do kuchenek. Dzięki temu uniknie się konieczności zakupu nowej kuchenki, co byłoby zdecydowanie bardziej kosztowne od jej naprawienia. Zanim jednak kupi się odpowiednie części należy bliżej przyjrzeć się ich rodzajom, cenom i parametrom.

Części do kuchenek, czyli co przyda się do naprawy i rozbudowania sprzętu AGD

Przeglądając ofertę części do kuchenek znajdzie się takie produkty jak czujniki temperatury, grzałki dolne, pokrywy palników, moduły sterujące, pokrętła palników, zapalarki do gazu, korony palników, zawory palników, iskrowniki, zestawy dysz czy uszczelki do piekarników. Do grona części do kuchenek zaliczane są także grzałki termoobiegów, ruszty do piekarników, prowadnice teleskopowe, ruszty, płyty przeciwtłuszczowe, rurki gazowe, lampki sygnalizacyjne czy grzałki kwarcowe.

Ceny, jakie osiągają części do kuchenek, zaczynają się od jedynych 5-6 zł, a kończą aż na 3 000 zł. Tab duża ich rozbieżność wynika z ogromnej różnorodności jeśli chodzi o zaawansowanie technologiczne poszczególnych produktów z tej grupy. Producenci tworzący części do kuchenek to: Amica Electrolux, Mastercook, Siemens, Smeg, AEG-Elestrolux, Beko, Bosch, Ariston, De Dietrich, Gorenje, Indesit, Miele, Samsung, Whirlpool, Candy, LG i inni.

Tagi kategorii: części do kuchenek zamienne, części do kuchenek, części do kuchenki zamienne
^
Cache: 0.0182 s. (IBM5-fcgi-1)