zamknij
Wybierz zaznaczone
Ranking części do lodówek

Części do lodówek

-173 produkty
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Części do lodówek

O częściach do lodówek

Lodówki są sprzętami, które obecne są w praktycznie każdym domu. Bez nich trudno byłoby bowiem przechować przez dłuższy czas wiele produktów spożywczych. Ze względu jednak na częstą i intensywną eksploatację urządzenia te co jakiś czas się psują. Do ich naprawienia niezbędne są wtedy różnorodne części do lodówek. Tak ich ceny, jak i funkcjonalności są bardzo zróżnicowane, zanim więc dokona się ostatecznego zakupu trzeba je bardzo dokładnie porównać między sobą.

Części do lodówek, czyli czym naprawić zepsuty sprzęt

Do popularnych części do lodówek zaliczane są między innymi: uszczelki magnetyczne drzwi, półki i ramki przednie oraz tylne półek, szuflady na warzywa, termostaty i pokrętła termostatów, zawiasy i obudowy zawiasów, uchwyty drzwi, złączki wężyków, filtry wody, żarówki chłodziarek, półki na drzwi i profile przednie tych półek, prowadnice półek i pojemniki na lód. Inne produkty należące do tej kategorii to również emblematy producentów, wirniki łopatkowe, pojemniki na jajka, ociekacze, fronty zamrażarki, osłony żarówek i absorbery.

Porównując części do lodówek pod względem cen trzeba stwierdzić, że produkty tego typu kupi się już od zaledwie kilku złotych, choć oczywiście największe części do lodówek kosztują nawet kilka tysięcy złotych. Za ich produkcję odpowiadają takie znane marki jak: Whirlpool, Bosch, LG, AEG-Electrolux, Samsung, Amica, Candy, Franke, Gorenje, Indesit, Kenwood, Liebherr, Miele, Polar, Siemens, Smeg, Daewoo i Mastercook.

Tagi kategorii: części do lodówek, części do lodówek zamienne, części do lodówki
^
No-cache: 0.944 s. (IBM5-fcgi-2)