Kuchenki mikrofalowe
Kuchenki mikrofalowe Gazetki Sklepy Producenci Opinie Ranking Video recenzje Najnowsze

Przeglądaj Kuchenki mikrofalowe według producentów

Lista producentów oferująych produkty z kategorii Kuchenki mikrofalowe

Whirlpool

Whirlpool to producent urządzeń do gotowania, chłodzenia, zmywania, oraz pielęgnacji tkanin. Firma Whirlpool oferuje pełne wyposażenie do kuchni i łazienki. Ciągła praca nad innowacjami, nowoczesny design i wysoka jakość sprzętu sprawiły, że Whirlpool w ciągu ostatnich piętnastu lat stał się wiodącą marką AGD na rynku europejskim.

Oferta Whirlpool
 
Samsung

Samsung to południowokoreańska firma założona w 1938 roku przez Lee Byung-chula. Z początku funkcjonowała jako firma eksportowa, później zaczęła zajmować się innymi dziedzinami. W 1968 roku utworzono Samsung Electronic, który dzisiaj jest jedną z największych firm elektronicznych na świecie. W swoim asortymencie posiada: telefony komórkowe, sprzęt RTV, sprzęt komputerowy, sprzęt AGD i sprzęt do klimatyzacji.

Oferta Samsung
 
Candy

Candy to marka zorientowana na innowacje. Firma Candy stawia na energooszczędność i ochronę środowiska. W jej asortymencie AGD znaleźć można między innymi: pralki, chłodziarko - zamrażarki, zamrażarki, pralko - suszarki, suszarki czy zmywarki. Firma Candy oferuje również kuchenki mikrofalowe, piekarniki, płyty gazowe, płyty ceramiczne, oraz okapy kuchenne.

Oferta Candy
 
Sharp

Firma Sharp została założona w 1912 roku przez Tokuji Hayakawa. Swoją nazwę przedsiębiorstwo Sharp wzięło od wynalazku swojego twórcy – pierwszego mechanicznego ołówka – Ever-Sharp pencil. Od tego momentu Sharp stał się liderem innowacyjnych technologii. Sharp oferuje urządzenia audio, LCD, projektory, kopiarki, telefaksy, kalkulatory, elektroniczne organizery czy dyktafony. Sharp to również chłodziarko - zamrażarki, klimatyzatory, kuchnie mikrofalowe.

Oferta Sharp
 
Amica

Amica to polska firma z tradycjami, której początki sięgają roku 1921. Wysoka jakość jej produktów sprawia, że jest to najszybciej rozwijającą się firma na rynku polskim i zagranicznym. Amica posiada szeroki asortyment z kategorii AGD. Amica oferuje takie produkty jak: kuchnie, pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki mikrofalowe, zmywarki, okapy kuchenne. Sprzęt Amica to zakup na lata.

Oferta Amica
 
Zelmer

Zelmer jest jednym z wiodących na polskim rynku producentów drobnego sprzętu AGD. Początki firmy sięgają okresu sprzed II Wojny Światowej. Od tego czasu firma prężnie się rozwija i dynamicznie poszerza swój asortyment. W ofercie firmy Zelmer znajdują się odkurzacze, jak również worki do odkurzaczy, roboty kuchenne, maszynki do mielenia, czajniki, krajalnice oraz sokowirówki i wyciskarki. Firma Zelmer proponuje także suszarki i lokówki do włosów, sprzęty łazienkowe, wentylatory i grzejniki, żelazka, tostery, opiekacze oraz frytkownice.

Oferta Zelmer
 
Electrolux

Electrolux jest wiodącą marką na rynku światowym. Produkty firmy Electrolux sprzedawane są już w 150 krajach. Elecrtolux wychodzi na przeciw wymaganiom konsumenta łącząc innowację z estetyką wyglądu. W ofercie Electrolux można znaleźć wiele produktów, między innymi: zmywarki, pralki, odkurzacze, kuchenki mikrofalowe, okapy kuchenne, piekarniki.

Oferta Electrolux
 
SeverinSeverin jest wiodącym producentem drobnego sprzętu AGD. Urządzenia Severin charakteryzują się nowoczesną i oryginalną stylistyką oraz wysoką funkcjonalnością. Ich zadaniem jest pomoc w codziennych pracach w kuchni przy jednoczesnym dbaniu o oszczędność energii elektrycznej. W ofercie niemieckiej marki Severin znajdują się między innymi: ekspresy do kawy, czajniki, grille elektryczne, tostery i miksery.Oferta Severin
 
Bosch

Bosch to grupa reprezentowana w Polsce przez spółki: Robert Bosch, BSH (Bosch Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego), Bosch Rexroth, oraz Buderus Technika Grzewcza. Marka ta oferuje szereg sprzętów należących do działów takich, jak: części samochodowe, multimedia do aut, elektronarzędzia, systemy zabezpieczeń, a także sprzęt gospodarstwa domowego.

Oferta Bosch
 
Siemens

Siemens to dobrze znany niemiecki koncern wytwarzający produkty z działów elektrotechniki i telekomunikacji. Przedsiębiorstwo powstało w 1847 roku, a jego założycielem był Werner von Siemens. Jedną z jego zasług było wybudowanie pierwszej linii telegraficznej pomiędzy Berlinem a Frankfurtem, o długości 500 km. W 1881 roku Siemens wynalazł alternator, a to pozwoliło mu na oświetlenie ulic niemieckich miast. Po II Wojnie Światowej zaczął on produkować pralki, komputery i półprzewodniki, a w 1997 roku Siemens zaprezentował pierwszy na świecie telefon komórkowy z kolorowym wyświetlaczem. Obecnie Siemens oferuje telefony i inne urządzenia do komunikacji bezprzewodowej, sprzęt komputerowy, oświetlenie oraz sprzęt AGD.

Oferta Siemens
 
Oferty promowane
Sokowirówka Severin ES 3561
142,05PLN
idź do sklepu
LG MC 8289 UR
1074,00PLN
idź do sklepu
Kuch. mikrofalowa LG Kuch. mikro...
399,00PLN
idź do sklepu
Kuchenka mikrofalowa Zelmer MW40...
315,19PLN
idź do sklepu

Oferty promowane

Kuchenka mikrofalowa Zelmer 29Z019 (ZKM2919X) DARMOWY TRANSPORT

RTV EURO AGD /

Zakupy w Twoim mieście
Porównaj ceny w kategorii Kuchenki mikrofalowe
Bosch HMT 85GR53Bosch HMT 85MR23Siemens HF25M5L2
Samsung FG87SUBWhirlpool AMW 494 IXWhirlpool AMW 100 IX
Zelmer 29Z020Whirlpool AMW 498IXZELMER 29Z022
Bosch HMT 85ML53Bosch MES3000Bosch POH 616B10E
Blender Bosch MSM 7800Braun Oral B Professional Care 3000...Bosch MKM 6003
SIEMENS HB 43GT540ESIEMENS EP 616HB21ESiemens TK 76K573
Bosch PKN 675N14DSiemens HF25M5R2Bosch MFQ 4020Zobacz też

- nowości na rynku:Mora VMT 120 X | HAIER HSA-2280 ETB | SHARP R-60SSTE | Mora MT 320 W | Gorenje MO 4250 CLI | HAIER HSA-2280 MGB | LG MH 6383 BAJ | Mora VMT 542 X | Mora MT 20 | Mora VMT 460 X | Mora MT 322 B | Mora VMT 310 X | Candy MICG25GDFN | Mora VMT 330 X | SHARP R-84INE | Mora MT 22 | Candy MICG25GDFW | Gorenje MO 4250 CLB | Whirlpool AMW 823 IX | Mora MT 321 S
No-cache: 0,2806 s. (IBM3-fcgi)