zamknij
Producent
Rożen
Wybierz zaznaczone
Ranking mini piekarników

Mini piekarniki

-103 produkty
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Mini piekarniki

O piecykach

Piecyki są dobrym rozwiązaniem, gdy mieszka się samotnie lub nie ma się za dużej kuchni. Można w nich podgrzewać dania jak w mikrofalówce oraz piec ciasta lub potrawy. Kupno mini piekarnika powinno poprzedzić sprawdzenie jego parametrów i cen. Obecnie bowiem na rynku dostępnych jest wiele modeli sprzętu tego typu.

Parametry piecyków

W piecyku przygotuje się zarówno małe porcje jedzenia, jak i te nieco większe. Dostępne na rynku urządzenia mają pojemność od 12 l do 42 l. Potrawy można przygotowywać ustawiając termostat. Zwykle zakres jego działania plasuje się między 60 – 250°C. Włożone do piecyka produkty pieczone są z mocą od 1200 W do 1800 W.

W tego typu urządzeniach można z powodzeniem przygotować pizze, upiec kurczaka lub zarumienić zapiekankę. Piecyki zaopatrzone są w liczne funkcje. Oprócz pieczenia można w nich grillować, opiekać delikatne potrawy. Zwykle na wyposażeniu jest też rożen, termoobieg oraz funkcja podtrzymywania temperatury. Do piecyków dołączone są poręczne akcesoria w postaci tacy, rusztu, uchwytów lub brytfanki.

Koszt piecyków zależy od ich pojemności, funkcjonalności i ilości akcesoriów. Cena mini piekarników waha się od 85 zł do ponad 1000 zł. Popularnymi producentami piecyków są: DeLonghi, Severin lub Rommelsbaher.

Tagi kategorii: piecyki, piecyk, mini piekarniki
^
No-cache: 0.4826 s. (IBM5-fcgi-2)