Odtwarzacze mp4
Odtwarzacze mp4 Gazetki Sklepy Producenci Opinie Ranking Video recenzje Najnowsze

Przeglądaj Odtwarzacze mp4 według producentów

Lista producentów oferująych produkty z kategorii Odtwarzacze mp4

Philips

Philips (założony w 1891 roku przez Gerarda i Antona Philips w Holandii) jest jedną z największych firm na świecie produkujących elektronikę użytkową. Pierwszym produktem braci Philips była żarówka, później wprowadzili na rynek golarkę elektryczną i kasetę magnetofonową, która szybko wywołała sensację! Obecnie Philips jest przedsiębiorstwem produkującym między innymi: oświetlenie, telewizory, nagrywarki, zestawy kina domowego i urządzenia DVD, cyfrowe produkty fotograficzne, sprzęt komputerowy, przenośny sprzęt audio - video, telefony.

Oferta Philips
 
Apple

Apple to firma znana przede wszystkim z serii komputerów Macintosh, przenośnych odtwarzaczy muzyki iPod, internetowego sklepu z muzyką iTunes, odtwarzacza QuickTime, oraz telefonu iPhone. Apple słynie z innowacyjnych i stylowych produktów, które zrewolucjonizowały rynek elektroniki użytkowej. Każdy kolejny gadżet marki Apple błyskawicznie podbija rynki na całym świecie,a niezaprzeczalny fenomen tego amerykańskiego producenta potwierdzają rzesze klientów z niecierpliwością wyczekujących nowych produktów Apple. Znajdują się wśród nich: komputery, palmtopy, telefony komórkowe, tablety, drukarki, a także oprogramowanie.

Oferta Apple
 
Sony

Sony to japońskie przedsiębiorstwo założone w Tokio w 1945 roku. Obecnie jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów elektroniki użytkowej na świecie. Firma ta zdobyła wielką popularność wprowadzając na rynek w 1979 roku pierwszy przenośny odtwarzacz kasetowy – popularny „walkman”. Pojęcia takie jak discman i trinitron to też zasługa Sony. W asortymencie firmy są: telewizory i projektory, akcesoria komputerowe, aparaty cyfrowe i drukarki fotograficzne, kamery, DVD, kino domowe i systemy audio, nawigatory satelitarne.

Oferta Sony
 
Creative

Cretive to lider w branży produktów przeznaczonych do cyfrowej rozrywki. Firma Creative zasłynęła jako producent kart dźwiękowych Sound Blaster, które rozpoczęły medialną rewolucję. Creative to nowoczesne rozwiązania i wysoka jakość. W asortymencie firmy są: kamery internetowe, odtwarzacze MP3, radia, urządzenia bezprzewodowe i akcesoria do nich. Firma Creative oferuje również oprogramowanie i usługi.

Oferta Creative
 
Manta

Manta jest jedną z czołowych firm na polskim rynku sprzętu multimedialnego, RTV, akcesoriów komputerowych klasy common oraz AGD. Manta powstała w 1998 roku w Warszawie, była zwieńczeniem pasji młodych ludzi światem komputerów, gier i wirtualnej rzeczywistości internetowej. Pierwszym produktem firmy Manta była przystawka do konsol PRO ACTION REPLAY, produkt ten spotkał się z dużym zainteresowaniem i akceptacją wśród klientów. Następnie pojawiła się jedyna w ówczesnym czasie uniwersalna kierownica z dźwignią biegów i hamulcem ręcznym. Firma Manta szybko poszerzyła asortyment o odtwarzacze DVD, nagrywarki, akcesoria komputerowe oraz wyświetlacze LCD. W kolejnych latach wprowadzono nowy asortyment Manta: kina domowe oraz sprzęt drobnego AGD.

Oferta Manta
 
SanDiskFirma SanDisk powstała w 1988 roku i od tego czasu wyrósłz na światowego lidera produkcji pamięci przenośnych typu flash, przede wszystkim kart SD, micro SD i Memory Stick oraz nośników typu PenDrive. Firma Sandisk posiada ponad 800 amerykańskich i ponad 500 zagranicznych patentów i ciągle rozwija swoją działalność, także na polu elektroniki. W ofercie SanDisk znajduje się kilka modelów odtwarzaczy mp3.Oferta SanDisk
 
Samsung

Samsung to południowokoreańska firma założona w 1938 roku przez Lee Byung-chula. Z początku funkcjonowała jako firma eksportowa, później zaczęła zajmować się innymi dziedzinami. W 1968 roku utworzono Samsung Electronic, który dzisiaj jest jedną z największych firm elektronicznych na świecie. W swoim asortymencie posiada: telefony komórkowe, sprzęt RTV, sprzęt komputerowy, sprzęt AGD i sprzęt do klimatyzacji.

Oferta Samsung
 
Pioneer

Pioneer to japońska firma zajmująca się produkcją elektroniki. Asortyment firmy Pioneer obejmuje: sprzęt komputerowy, systemy nawigacji GPS czy telewizory plazmowe. Pioneer produkuje również urządzenia audio - video, odtwarzacze DVD czy bardzo popularny sprzęt DJ. Pioneer to urządzenia najwyższej jakości.

Oferta Pioneer
 
Easy TouchEasy Touch to firma, która dostarcza akcesoria komputerowe (takie jak dyski optyczne), peryferia komputerowe (między innymi kamery internetowe), a także małe AGD (w tym na przykład żelazka czy suszarki) oraz elektronikę użytkową (car audio, odtwarzacze MP3 / MP4, baterie i inne produkty drobnego AGD).Oferta Easy Touch
 
Media-TechMedia-Tech to polski producent i importer akcesoriów komputerowych. Media-Tech istnieje na rynku od 1993 roku. W swojej ofercie Media Tech ma między innymi: słuchawki i mikrofony, myszy i trackballe, nośniki danych, głośniki multimedialne oraz klawiatury. Media Tech kieruje swoja ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw oferując wysoka jakość w przystępnej cenie.Oferta Media-Tech
 
Oferty promowane
Toshiba SDP1900STE
1023,32PLN
idź do sklepu
ODTWARZACZ I-BOX MP4 FOX 4GB BLACK
80,85PLN
idź do sklepu
Odtwarzacz MP3 Philips Raga SA4R...
176,81PLN
idź do sklepu
Vedia Muzzio TacticHD 8GB
159,00PLN
idź do sklepu

Oferty promowane

LogiLink - Bateria zewnętrzna do iPhone/iPod - PA0042 - WYSYŁKA NATYCHMIASTOWA

Vobis /

Zakupy w Twoim mieście
Porównaj ceny w kategorii Odtwarzacze mp4
Philips GoGear Vibe 4GBIntenso 4GB Video DriverINTENSO 4GB VIDEO ROCKER
Lenco Xemio-656SONY NWZ-E384 8GBLenco Xemio-966 8GB
LENCO Xemio-760 BT 8GBCreative Zen Style M100 8GBI-BOX SWANKY 4GB
BLOW X15 4GBSamsung UE32F4000Samsung UE40EH5000
Samsung UE32F5300Samsung UE40F6500LG 42LN575
Samsung UE32F5000LG 42LA620LG 32LN540B
Sony MDR-EX 10 LPPanasonic TX-L32B6ACER H6510BDZobacz też

- nowości na rynku:SONY NWZ-E585 16GB | Inovalley MP04 4GB | LENCO Xemio-760 BT 8GB | I-BOX FOX 4GB | MPMAN MP103 WOM (na kartę SD) | Grundig Mpixx 1250 2GB | FiiO X5 | Energy Sistem 4304 DJ | Denver MPM-4014 4 GB | SONY NWZ-E383B | SONY NWZ-E384 8GB | SONY NWZ-E584B 8GB | Denver MPG-2044 4GB | COWON iAudio 9+ 32 GB | COWON iAUDIO I9 Plus 32GB | Lenco Xemio-966 8GB | Grundig MPIXX 1450 4GB | Apple iPod Classic 8 gen 160GB | I-BOX RUNNER 4GB | Philips GoGear Azure 8 GB
No-cache: 0,2536 s. (IBM3-fcgi)