zamknij
Producent
Wybierz zaznaczone
Ranking samochodowych odtwarzaczy video

Samochodowe odtwarzacze video

-74 produkty
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne
1

Samochodowe odtwarzacze video

Świat rozrywki w Twoim samochodzie

Długa trasa pokonywana samotnie może być bardzo męcząca dla kierowcy. Dzięki akcesoriom car audio video może zostać ona uprzyjemniona ulubioną muzyką z radia lub odtwarzacza. Z kolei w czasie postoju można się zrelaksować, oglądając popularne filmy czy korzystając z internetu. Car audio video mogą łączyć w sobie wiele różnych funkcji, między innymi GPS.

Funkcje car audio video

W przypadku sprzętu audio video w samochodzie najważniejsza jest ilość funkcji. Jak wskazuje sama nazwa, głównym przeznaczeniem tego typu urządzeń jest odtwarzanie muzyki i filmów. W przypadku muzyki należy sprawdzić, czy dany produkt odtwarza zarówno płyty CD, jak i DVD oraz czy ma możliwość podłączenia telefonu lub pen drive pod interfejs USB. Funkcja ta sprawdza się również w przypadku filmów, które można oglądać na ekranie urządzenia. Dlatego też warto wybrać taki sprzęt, którego ekran będzie wystarczająco duży i z możliwością regulacji kąta nachylenia.

Bardzo istotne są dodatkowe funkcje urządzeń audio video. Najprzydatniejszą z nich jest nawigacja samochodowa GPS, która wskazuje kierowy drogę w czasie jazdy. Kupując sprzęt z taką nawigacją można zaoszczędzić pieniądze, które trzeba by było przeznaczyć na osobne urządzenie. Niektóre car audio video mają także możliwość odbierania komunikatów innych kierowców za pomocą CB radia.

Ceny i producenci car audio video

Ceny urządzeń audio video w samochodach zaczynają się od kilkudziesięciu złotych. Za dobrej jakości sprzęt tego typu należy jednak zapłacić co najmniej kilkaset złotych. Najdroższe odtwarzacze to wydatek nawet kilku tysięcy.

Do najpopularniejszych producentów car audio video należą między innymi: Hama, Lindy, Monacor, Pioneer oraz Vivanco.

Tagi kategorii: audiovideo samochodowy system, audio-video samochodowy system, audiovideo samochodowe systemy
^
No-cache: 0.7508 s. (IBM5-fcgi-2)