“floridral polaczenie probiotyku i plynu nawadniajacego dla dzieci 6 saszetek”
Kategorie
Dostosuj wyniki
Cena
do
Producent
Wybierz miasto
Wpisz fragment nazwy:
Sklep
wybierz zaznaczone

floridral polaczenie probiotyku i plynu nawadniajacego dla dzieci 6 saszetek

Zdjęcie Vibovit Bobas 30 saszetek

Vibovit Bobas 30 saszetek

Vibovit Bobas ? saszetki waniliowe Kompleksowy zestaw witamin dla dzieci w wieku 2-4 lat. Pyszny, waniliowy proszek do rozpuszczania w wodzie ...

0 opinii
Zdjęcie TEVA VIBOVIT BOBAS 30 sasz

TEVA VIBOVIT BOBAS 30 sasz

DziałaniePreparat zawierający zespół witamin niezbędnych dla prawidłowej przemiany materii, pobudzający czynności enzymatyczne i hormonalne, ...

0 opinii
Zdjęcie Vibovit Bobas proszek 2 g 30 sasz

Vibovit Bobas proszek 2 g 30 sasz

Pełny opis produktu na stronach wapteka.pl

0 opinii
Zdjęcie TEVA Vibovit Bobas 15 sasz

TEVA Vibovit Bobas 15 sasz

Nazwa: Vibovit Bobas, suplement diety Grupa: Suplementy diety Postać: saszetki Produkt witaminowy dla dzieci w wieku 2-4 lat Vibovit Bobas w ...

0 opinii
Zdjęcie POLFA Vibovit Bobas 15 sasz

POLFA Vibovit Bobas 15 sasz

Skład:Glukoza, witamina C, niacyna, wanilia (aromat naturalny), witamina E, kwas pantotenowy, witamina B2, witamina B6, witamina B1, witamina A, ...

0 opinii
Zdjęcie Vibovit Bobas waniliowy proszek 2 g 30 sasz.

Vibovit Bobas waniliowy proszek 2 g 30 sasz.

Nazwa: Vibovit Bobas, suplement diety Grupa: Suplementy diety Postać: saszetki Produkt witaminowy dla dzieci w wieku 2-4 lat Vibovit Bobas w ...

0 opinii
Zdjęcie TEVA Vibovit JUNIOR 30 sasz.

TEVA Vibovit JUNIOR 30 sasz.

Produkt witaminowy dla dzieci w wieku 4-12 latVibovit Junior w postaci saszetek do rozpuszczania w wodzie jest produktem wielowitaminowym ...

0 opinii

Zobacz także

theraflu extragrip, 6 saszetek

Zobacz pełne wyniki dla theraflu extragrip, 6 saszetek

Zdjęcie NOVARTIS Theraflu ExtraGRIP 6 sasz

NOVARTIS Theraflu ExtraGRIP 6 sasz

ULOTKA DLA PACJENTA Należy przeczytać uważnie całą ulotkę, ponieważ zawiera ona ważne informacje dla pacjenta.Lek ten jest dostępny bez recepty, ...

0 opinii
Zdjęcie Theraflu Extra 6 sasz.

Theraflu Extra 6 sasz.

SkładSubstancja czynna: paracetamol 650 mg, chlorowodorek, fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy, 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym ...

0 opinii
Zdjęcie NOVARTIS Theraflu ExtraGRIP 10 sasz

NOVARTIS Theraflu ExtraGRIP 10 sasz

Skład: Substancja czynna: paracetamol 650 mg, chlorowodorek, fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy, 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym ...

0 opinii
Zdjęcie NOVARTIS Theraflu ExtraGRIP 14 sasz

NOVARTIS Theraflu ExtraGRIP 14 sasz

Opis THERAFLU EXTRAGRIP - lek wieloskładnikowy. Zawiera jako substancje czynne: chlorowodorek fenylefryny zmniejszający przekrwienie i obrzęk ...

0 opinii
Zdjęcie NOVARTIS Theraflu Zatoki 6 sasz

NOVARTIS Theraflu Zatoki 6 sasz

Skład: 1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg substancje pomocnicze: sacharoza, ...

0 opinii

Zobacz pełne wyniki dla theraflu extragrip, 6 saszetek

No-cache: 0.4179 s. (IBM3-fcgi)