Telefony komórkowe i smartfony
Telefony komórkowe i smartfony Gazetki Sklepy Producenci Opinie Ranking Video recenzje Najnowsze

Przeglądaj Telefony komórkowe i smartfony według producentów

Lista producentów oferująych produkty z kategorii Telefony komórkowe i smartfony

Nokia

Nokia to jeden z liderów w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej oferujący przede wszystkim telefony komórkowe, urządzenia do fotografii, video, gier, multimediów. Co ciekawe, ta fińska firma założona w 1864 roku zajmowała się na początku produkcją masy papierniczej, później wytwarzała kable i galanterię gumową oraz opony samochodowe. Po przeniesieniu do miasta Nokia (stąd jej nazwa) zajęła się produkcją sprzętu elektronicznego (magnetowidy, telewizory i urządzenia do odbioru telewizji satelitarnej). W dobie powszechnej komputeryzacji Nokia rozszerzyła swoją produkcję o monitory komputerowe, telefony i interfejsy dla telefonii komórkowej, aż w końcu skupiła się tylko na telefonii cyfrowej. Obecnie działa w 120 krajach i zatrudnia 60 tys. osób. A w 2006 roku co trzeci sprzedawany telefon komórkowy stworzony był przez Nokię.

Oferta Nokia
 
Samsung

Samsung to południowokoreańska firma założona w 1938 roku przez Lee Byung-chula. Z początku funkcjonowała jako firma eksportowa, później zaczęła zajmować się innymi dziedzinami. W 1968 roku utworzono Samsung Electronic, który dzisiaj jest jedną z największych firm elektronicznych na świecie. W swoim asortymencie posiada: telefony komórkowe, sprzęt RTV, sprzęt komputerowy, sprzęt AGD i sprzęt do klimatyzacji.

Oferta Samsung
 
LG

LG to jeden z największych dostawców sprzętu komputerowego oraz RTV / AGD z Korei. Obecnie LG działa już w 120 krajach i zatrudnia 140 tysięcy pracowników na całym świecie. LG w ofercie posiada między innymi: TV, DVD, sprzęt video, sprzęt audio, systemy klimatyzacyjne, telefony komórkowe, oraz monitory plazmowe.

Oferta LG
 
HTC

Firma HTC produkuje wielofunkcyjne telefony, które nieustannie przesuwają granicę innowacji, aby w ten sposób dostarczyć prawdziwej swobody w komunikacji mobilnej. HTC zostało założone w 1997 r. przez Cher Wang, prezes zarządu, HT Cho, przewodniczący Zarządu i prezes HTC Foundation oraz Peter Chou, dyrektor generalny i CEO. Firma HTC ta stała się znana na rynku dzięki wielu bardzo popularnych operatorów urządzeń markowych. HTC jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w sektorze komórkowym i zdobył znaczne uznanie w ciągu ostatnich lat. HTC jest pionierem na obszarze wielu, nowych innowacji w dziedzinie wzornictwa oraz funkcjonalności produktów. HTC produkuje nowoczesne telefony PDA (palmofony) oraz smartfony dla operatorów i dystrybutorów poza operatorskich.

Oferta HTC
 
Sony Ericsson

Sony Ericsson to firma oferująca urządzenia telekomunikacyjne. Powstała w 2001 roku w wyniku połączenia Sony Corporation i Ericsson AB. Jej produkty są wielofunkcyjne, nowoczesne i atrakcyjne wizualnie. W swoich projektach Sony Ericsson stawia właśnie na design, szeroki dostęp do multimediów i wysoką jakość produktów. Dostawca ten jako pierwszy wprowadził na rynek telefon z UMTS, czyli możliwością videorozmowy. W ofercie Sony Ericsson są obecnie: telefony komórkowe, akcesoria komórkowe oraz produkty do komputerów przenośnych.

Oferta Sony Ericsson
 
Sony

Sony to japońskie przedsiębiorstwo założone w Tokio w 1945 roku. Obecnie jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów elektroniki użytkowej na świecie. Firma ta zdobyła wielką popularność wprowadzając na rynek w 1979 roku pierwszy przenośny odtwarzacz kasetowy – popularny „walkman”. Pojęcia takie jak discman i trinitron to też zasługa Sony. W asortymencie firmy są: telewizory i projektory, akcesoria komputerowe, aparaty cyfrowe i drukarki fotograficzne, kamery, DVD, kino domowe i systemy audio, nawigatory satelitarne.

Oferta Sony
 
AlcatelAlcatel jest liderem w wielu dziedzinach na rynku światowym. Alcatel stał się jednym z najprężniejszych producentów oferujących różne rozwiązania telekomunikacyjne. Siedziba Alcatel znajduje się we Francji, a jego długa historia sięga aż do 1898 roku. Firma Alcatel współpracuje z 132 krajami na świecie. W jej ofercie znajdziemy szeroką gamę propozycji telefonii komórkowej. Alcatel dostarcza również rozwiązania komunikacyjne, dzięki którym operatorzy, dostawcy usług internetowychi przedsiębiorstwa mogą oferować swoim klientom i pracownikom aplikacje transmisji głosu, danych i wideo.Oferta Alcatel
 
BlackBerry

BlackBerry jest powszechnie znanym komputerem kieszonkowym. BlackBerry został zaprezentowany w roku 1999. Jako jedno z pierwszych urządzeń BlackBerry spełniał funkcje telefonu i komputera na raz. BlackBerry obsługuje wiadomości e-mail, rozmowy głosowe, wiadomości tekstowe (SMS), umożliwia faksowanie przez internet oraz przeglądanie sieci WWW. BlackBerry jest wytworem kanadyjskiej firmy Research In Motion i przesyła dane bezprzewodowo poprzez sieci operatorów telefonii komórkowych. BlackBerry przyczyniło się do postępu na rynku urządzeń mobilnych, jako pierwsze koncentrując się na wiadomościach e-mail. Zastosowano tu po raz pierwszy technologię push e-mail pozwalającą na stałe połączenie terminala z serwerem BlackBerry i odbieranie poczty w czasie rzeczywistym.

Oferta BlackBerry
 
Apple

Apple to firma znana przede wszystkim z serii komputerów Macintosh, przenośnych odtwarzaczy muzyki iPod, internetowego sklepu z muzyką iTunes, odtwarzacza QuickTime, oraz telefonu iPhone. Apple słynie z innowacyjnych i stylowych produktów, które zrewolucjonizowały rynek elektroniki użytkowej. Każdy kolejny gadżet marki Apple błyskawicznie podbija rynki na całym świecie,a niezaprzeczalny fenomen tego amerykańskiego producenta potwierdzają rzesze klientów z niecierpliwością wyczekujących nowych produktów Apple. Znajdują się wśród nich: komputery, palmtopy, telefony komórkowe, tablety, drukarki, a także oprogramowanie.

Oferta Apple
 
Lenovo

Lenovo to marka sprzętu komputerowego. Lenovo jest czwartą co do wielkości firmą specjalizującą się w produkcji komputerów osobistych (za HP, Dell, Acer). Lenovo to firma nowego świata, która za cel stawia dostarczanie klientom najnowszych technologii komputerowych. Firma Lenovo projektuje nowatorskie i ekscytujące produkty i usługi, by zaspokoić zapotrzebowanie klientów Lenovo jest także jednym ze sponsorów teamu F1 Williams - Toyota. Wśród produktów firmy znajdują się: notebooki, komputery stacjonarne, monitory komputerowe, projektory.

Oferta Lenovo
 
Oferty promowane
MaxCom MM450BB
129,00PLN
idź do sklepu
Telefon SAMSUNG Duoz GT-C3322HKA...
219,00PLN
idź do sklepu
Telefon komórkowy Trak CP-120 Tr...
71,00PLN
idź do sklepu
Etui na iPhona - Retro Kontroler
59,95PLN
idź do sklepu

Oferty promowane

ADAPTER VOIP GRANDSTREAM HANDY TONE 503

Afg Computers /

Zakupy w Twoim mieście
Porównaj ceny w kategorii Telefony komórkowe i smartfony
Samsung Galaxy S III Mini GT-I8190...Apple iPhone 5s 16GB srebrnyApple iPhone 5C 16GB żółty
Apple iPhone 5C 16GB różowySamsung Galaxy S IV GT-I9505 białyApple iPhone 5s 32GB srebrny
Samsung Galaxy S III GT-I9300 białySamsung Galaxy S III Mini GT-I8190...Apple iPhone 5C 16GB zielony
Samsung Galaxy S IV GT-I9505 czarnyApple iPhone 5s 16GB złotySamsung Galaxy S IV mini GT-I9195 biały
Samsung Galaxy S III GT-I9300 niebieskiSamsung Galaxy S IV mini GT-i9195 czarnyPanasonic KX-TG2511
Apple iPhone 5s 16GB szaryHTC One czarnyPanasonic KX-TG1611
Apple iPhone 5s 32GB złotySony Xperia Z1 czarnyPanasonic KX-TG1711 PDBZobacz też

- nowości na rynku:GoClever Quantum 500 biały | Wiko Rainbow niebieski | Wiko Rainbow biały | GoClever Quantum 400 czarny | Doro PhoneEasy 508 | GoClever Quantum 450 biały | Alcatel Fire C | Overmax Vertis Famy 2 | Samsung Galaxy Ace Style SM-G310 szary | GoClever Quantum 500 czarny | Apple iPhone 5C 8GB niebieski | LG G Pro 2 szary | GoClever Quantum 450 czarny | Lenovo S660 | Apple iPhone 5C 8GB biały | Nokia 225 biały | Lenovo S850 | HTC Desire 606w szary | Lenovo S860 | Wiko Rainbow czarny
Cache: 0.0063 s. (IBM3-fcgi)