posiadam ten oczyszczacz od kilku lat. jest cichy, dobrze oczyszcza powietrze, sygnalizuje na kolorowo poziom zanieczyszczeń, wzywa do wymiany filtrów. filtry są dostępne w uni-luxie. dlatego zdecydowałam się na zakup kolejnego invierno, do którego teraz dodali także jonizator. jestem zadowolona bo urządzenia trzymają poziom.
Czy ta opinia była pomocna?TakNie Brak ocen dla opinii
kupiłam oczyszczacz ze względu na małe dziecko w domu. jestem bardzo zadowolona, sprzęt jest cichy, łatwy w obsłudze, w bardzo przystępnej cenie, a przede wszystkim już po kilku godzinach czuć było różnice w powietrzu. szczerze polecam
Czy ta opinia była pomocna?TakNie Brak ocen dla opinii
Ladny wyglad (dziewczyna byla w szoku :P). Raczej cicho w pracy. Dosyc tani w porownaniu do innych. Jedyna wada jest ze czujnik nieczysczenia powietrza nie ma zadna wytlumaczenia o poziomach czujnosci (a nie dostalem odpowiedz kiedy pisalem do producenta zeby pytac), wiec mam wrazenia ze tryb "Auto" jest prawdopodobnie bezsensu. W kazdym razie czytalem ze tak jest w kazdym oczyszczac, nawet duzo droszy niz ten, dlatego ze czujnik jest oczywiscie zbyt blisko do wyjscia oczysczony powietrza; wiec zawsze jest potrzebny odzielny czujnik... ja szukam teraz.
Czy ta opinia była pomocna?TakNie Brak ocen dla opinii
Urządzenie działa z wadami.Samoczynnie bez żadnego ruchu powietrza włącza się na najwyższe obroty i trzeba je wyłączyć i ponownie włączyć by pracowało bez zastrzeżeń..Urządzenie powinno mieć dopływ powietrza od podstawy stoiska.Pozwoliło by to wciągać powietrze zarówno z gładkiej powierzchni podłogi jak i dywanów oraz wykładziny.
Czy ta opinia była pomocna?TakNie Brak ocen dla opinii