zamknij
Wybierz zaznaczone
Ranking magnesów na lodówkę

Magnesy na lodówkę

-633 produkty
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Magnesy na lodówkę

O magnesach na lodówki

Magnesy na lodówkę pełnia głównie funkcję dekoracyjną, nadając nowego wyrazu tak prostym urządzeniom jak chłodziarki. Ożywiają one przestrzeń, a niekiedy posiadają też dodatkowe, bardzo użyteczne funkcjonalności. Przy tym mają one niskie ceny, co bardzo zachęca do dokonania zakupu.

Zalety magnesów na lodówkę

Największą zaletą magnesów na lodówkę jest ich niepowtarzalny wygląd. Na tych niewielkich przedmiotach umieszcza się różnorodne figurki czy tabliczki. Mogą mieć one wzory bajkowe, zwierzęce, filmowe, muzyczne, roślinne, nawiązujące do jakiegoś państwa, miasta czy regionu, a także przypominające konkretne postaci. Spotyka się również magnesy lodówkę, na których znajdują się ciekawe, inspirujące napisy (cytaty, sentencje etc.).

Oprócz rodzajów ściśle dekoracyjnych kupić można również magnesy na lodówkę pełniące funkcje użytkowe. W ich konstrukcję wbudowywane są między innymi bloczki z karteczkami na zakupy i inne drobne notatki, otwieracze do piwa bądź wina, niedługie miarki, termometry, minutniki z dźwiękiem i im podobne. Dzięki połączeniu ich z magnesami rzeczy te będą zawsze pod ręką.

Jako, że magnesy na lodówkę są przedmiotami niewielkimi, ich ceny nie należą zazwyczaj do bardzo wysokich. Najtańsze magnesy na lodówkę kosztują około 4 złotych, ale najdroższe ich rodzaje to wydatek kilkudziesięciu złotych. Wśród grona producentów magnesów na lodówkę znajdzie się takie firmy jak: Alessi, Blomus, Brabantia, Trendform, Banquet for home, Fiskars, MSC, Qualy, Sagaform czy Tescoma.

Tagi kategorii: lodówkę Magnesy na, lodówkę magnes na
^
No-cache: 1.0574 s. (IBM5-fcgi-1)