Ranking odkurzaczy przemysłowych
Zobacz następne
Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe to sprzęty do wielu zastosowań!

Wyjątkowe i przydatne w każdej firmie, takie właśnie są odkurzacze przemysłowe. To sprzęt, który świetnie sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach, wiele z nich nadaje się również do pracy ciągłej bądź takiej, w której dostępne są np. pyły niebezpieczne. Odkurzacze przemysłowe to niezwykle silne i mocne odkurzacze, które doskonale nadają się do pracy na sucho i mokro, dzięki czemu zapewniają najwyższej jakości czystość. Większość modeli nadaje się zadań wielofunkcyjnych.

Parametry odkrzaczy przemysłowych

Odkurzacze przemysłowe świetnie nadają się do czyszczenia pyłu powstałego w czasie szlifowania bądź cięcia, a także sprzątają kurz, opiłki, śmieci, a nawet i płyny. Kupując odkurzacz przemysłowy warto zwrócić uwagę na moc silnika oraz moc ssania – niezwykle ważne jeśli potrzebujemy silny i wytrzymały sprzęt. Im wyższa wartość – tym lepiej. Warto sprawdzić także wcześniej rodzaj filtra, jaki został umieszczony w odkurzaczu. W zależności od zastosowania odkurzacza istotna może także być kwestia poziomu hałasu sprzętu.

Ceny i producenci odkurzaczy przemysłowych

Ceny odkurzaczy przemysłowych są dość zróżnicowane, dlatego przed dokonaniem zakupu warto porównać koszty odkurzaczy. Za mniej niż 100 złotych zakupić można małe odkurzacze przemysłowe. Ceny najdroższych z nich przekraczają nawet 10 000 złotych. Znanymi producentami odkurzaczy przemysłowych są m.in.: Festool, Karcher, Makita, PROTOOL, STARMIX, AEG-Electrolux, Black&Decker, Bosch, Dedra, Invest, SEBO, Zelmer.

Tagi kategorii: odkurzacz przemysłowy, odkurzacze przemysłowe, odkurzanie przemysłowe
No-cache: 0.4089 s. (IBM5-fcgi)