zamknij
Wybierz zaznaczone

Fotografia bezcieniowa

-176 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Fotografia bezcieniowa

O sprzęcie do fotografii bezcieniowej

Fotografia bezcieniowa to rodzaj fotografii, który przydatny jest zwłaszcza podczas wykonywania zdjęć produktów czy tworzenia innego typu reklam. Kupując akcesoria do fotografii bezcieniowej, takie jak namioty czy stoły, oszczędza się czas, który w innym wypadku trzeba byłoby przeznaczyć na dodatkową obróbkę zdjęć niezbędną do usunięcia z nich cienia. Jest to bardzo komfortowa sytuacja zwłaszcza dla fotografów, którzy muszą pracować pod presją czasu.

Popularne sprzęty do fotografii bezcieniowej

Bardzo ważnym sprzętem do fotografii bezcieniowej są namioty bezcieniowe. Mają one zazwyczaj kształt sześcianu i niewielkie wymiary, a dodatkowo są składane, dlatego też łatwo je przenosić z miejsca na miejsce. W namiotach bezcieniowych umieszczane są tła fotograficzne o różnych kolorach, z których najczęstsze to biały, czarny, niebieski i czerwony.

Stoły bezcieniowe zazwyczaj mają większe wymiary od namiotów bezcieniowych, ale również można je dość swobodnie przenosić. Stoły bezcieniowe są zazwyczaj podświetlane, co ogranicza potrzebę stosowania dodatkowych źródeł oświetlenia. Ceny akcesoriów do fotografii bezcieniowych kształtują się na poziomie od 20-30 zł (mini stoły bezcieniowe) do ponad 3 000 zł (duże stoły i komory bezcieniowe). W branży: fotografia bezcieniowa, działają tacy producenci jak: F&V, Mitoya, Quantuum, 1C Company, SimpQ, Bowens, Fomei, Manfrotto czy Phottix.

Tagi kategorii: bezcieniowa fotografia, bezcieniowe fotografowanie, bezcieniowej do fotografii sprzęt
^
No-cache: 0.6481 s. (IBM5-fcgi-2)