zamknij
Producent
Pamięć RAM
Pojemność dysku
Karta graficzna
Częstotliwość procesora
Pokaż tylko
Wybierz zaznaczone
Ranking komputerów All-in-One

Komputery All-in-One

-319 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Komputery All-in-One

O komputerach All-in-One

Tendencja do minimalizowania sprzętu komputerowego jest widoczna w coraz większym zakresie. To bowiem już nie tylko tradycyjne laptopy czy niewielkie netbooki czy ultrabooki, ale też stacjonarne komputery All-in-One. Najczęściej kupowane są one do biur, ale i w zastosowaniach domowych sprawdzają się równie dobrze. Ważne jest tylko, by wybrać komputery All-in-One mające parametry idealnie dopasowane do potrzeb konkretnych użytkowników.

Czym są komputery All-in-One?

Głównym wyróżnikiem komputerów All-in-One jest to, że ich podzespoły schowane nie w osobnej stacji bazowej, a w obudowie monitora LCD. Duża część takich modeli ma dotykowe ekrany, a wybrane z nich cechują się danymi technicznymi dopasowanymi do potrzeb zaawansowanych graczy.

Z powyższych względów monitory komputerów All-in-One są o nawet trzy centymetry grubsze niż ich odpowiedniki w laptopach czy modelach PC. Większość elementów, z których się one składają (karty sieciowe, graficzne, dźwiękowe etc.), zintegrowanych jest na stałe z płytą główną, przez co istnieje tylko bardzo wąska możliwość ich modernizacji. Co jednak ważne, mimo niewielkich wymiarów komputery All-in-One posiadają zazwyczaj napęd optyczny i nagrywarkę, tyle że w wersji slim.

Nowoczesne, wyposażone w niezłe podzespoły komputery All-in-One można kupić już od bez mała 1 000 zł. Jednak ich modele wyposażone w bardzo rozbudowane funkcje kosztują nawet dziesięciokrotnie więcej. Do grona producentów komputerów All-in-One należą takie marki jak: Asus, Dell, HP, Lenovo, MSI, Acer, LG, Sony, Samsung, Toshiba, Gigabyte, Apple czy Fujitsu.

Tagi kategorii: all-in-one komputer, all-in-one komputery
^
No-cache: 0.6203 s. (IBM5-fcgi-1)